انتشار نسخه بتا Starfield Update به تعویق افتاد و قرار است اواخر این هفته منتشر شود


آپدیت بعدی از استودیوی بازی سازی Bethesda میدان ستاره ما با تاخیر مواجه هستیم. در ابتدا قرار بود در 17 ژانویه در شعبه بتا Steam منتشر شود و پس از آن دو هفته بعد در سراسر جهان منتشر شود، اما اکنون اواخر این هفته منتشر خواهد شد. توسعه دهندگان می گویند که زمان انتشار بتا را “به محض اینکه مطمئن شوند” تایید خواهند کرد.

دلیل تأخیر این است که آنها «مشکلاتی را پیدا کردند که می‌خواهیم قبل از انتشار به‌روزرسانی برای Steam بتا به آنها رسیدگی کنیم». این به‌روزرسانی بیش از 100 اصلاح و بهبود در نور، بافت‌ها، سایه‌ها، هندسه دیسک خورشیدی، سایه‌های حلقه‌های سیاره‌ای و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد. ماموریت هایی مانند Eye of the Storm و Into the Unknown نیز رفع خواهند شد.

برای جزئیات بیشتر و یادداشت‌های وصله گسترده در زمانی که به‌روزرسانی در اواخر این هفته منتشر شد، با ما همراه باشید. میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC و همچنین Game Pass موجود است. از ماه فوریه، Bethesda قصد دارد هر شش هفته یکبار به‌روزرسانی‌های منظم را با تزئینات جدید کشتی، گزینه‌های گیم‌پلی (مانند تنظیمات محموله)، و مکانیک بقا در دست توسعه، آغاز کند. اولین توسعه داستان است فضای متلاشی شدههمچنین اواخر امسال خواهد رسید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید