استارفیلد – تاد هاوارد می‌گوید: «بعضی از به‌روزرسانی‌های واقعاً خوب» به زودی اعلام خواهند شد


استودیوی بازی سازی Bethesda وعده به روز رسانی های مهمی را داده است. میدان ستاره از «راه‌های جدید» برای سفر گرفته تا ویژگی‌های جدید گیم‌پلی و راه‌اندازی اولین برنامه توسعه ما در سال 2024. فولاد خرد شده. اما بیش از یک چهارم راه در سال جاری، حتی اگر RPG فضایی برخی از وصله‌ها را دریافت کرده باشد، جزئیات آن به‌روزرسانی‌ها ناچیز است.

با این حال، به گفته کارگردان بازی تاد هاوارد، Bethesda قصد دارد به زودی در این مورد اعلامیه ای ارائه کند. هاوارد در مصاحبه اخیر با IGN گفت که استودیو بازی Bethesda همچنان به توسعه متعهد است. میدان ستاره، “برخی به روز رسانی های واقعا خوب” برای آن “به زودی” اعلام خواهد شد.

او گفت: «ما همچنین کارهای Starfield زیادی انجام می دهیم. “بنابراین ما چند به روز رسانی واقعا عالی برای آن بازی داریم که به زودی اعلام می شود. بنابراین چیزهای زیادی در اینجا در حال انجام است.”

هاوارد همچنین به طور خلاصه به چیزهای دیگری که در استودیو بازی Bethesda در حال انجام است اشاره کرد. سقوط 76 (ما اخیراً شاهد افزایش زیادی در تعامل بازیکنان بوده ایم)، و همچنین طومارهای بزرگ ۶، که سال گذشته به تولید کامل رسید.

هاوارد قبلا گفته بود: طومارهای بزرگ ۶، بازی های بعدی که استودیوی بازی سازی Bethesda روی آنها کار خواهد کرد عبارتند از: سقوط 5.

در مورد چه زمانی؟ میدان ستاره به روز رسانی های آینده و اضافه شدن محتوا به تفصیل بیان خواهد شد. نمایشگاه بازی ایکس باکس در ماه ژوئن برگزار می شود. احتمالاً در آن زمان، اگر نه زودتر، اخباری خواهیم داشت.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید