Starfield: Shattered Space در مقیاس مشابه Fallout 4: Far Harbor است


میدان ستاره در هفته‌ها و ماه‌های اخیر به‌روزرسانی‌های رایگان بزرگی وجود داشته است، و البته موارد بیشتری نیز در راه است، اما اولین الحاقیه پولی بازی نیز اواخر امسال ارائه می‌شود. فضای متلاشی شدهتریلر جدیدی که در نمایشگاه Xbox Games در اوایل این ماه منتشر شد، اولین نگاهی به این الحاقیه به ما داد و نشان داد که بازیکنان در شهر Dazzra، خانه پنهان خانواده مرموز Varoon، سفر خواهند کرد. کارگردان تاد هاوارد در مصاحبه اخیر با YouTuber MrMattyPlays جزئیات مختصری از نسخه توسعه یافته را فاش کرد.

مثلا هاوارد فضای متلاشی شده در یک سیاره کاملاً جدید تنظیم خواهد شد که همه آنها به صورت دستی ساخته خواهند شد، بنابراین بازیکنان می توانند انتظار طراحی آشنا از بازی های RPG Bethesda را داشته باشند. میدان ستاره خود به شدت کمبود دارد و در عوض از سیاراتی که عمدتاً به صورت رویه ای تولید شده اند، حمایت می کند.

هاوارد گفت: «بزرگترین بسته توسعه زمانی که به یک شهر یا سیاره برسید در آنجا اتفاق می افتد. “این به شما امکان می دهد مناظر سنتی بسازید و شهرها و جستجوهای خود را زنده کنید.”

هاوارد افزود: فضای متلاشی شده مقیاس و دامنه Far Harbor در Fallout 4 دانلود مطالب، او افزود که با چنین گستره‌ای، Bethesda می‌تواند هر سال برنامه‌های بسط داستانی پولی ارائه دهد. میدان ستاره.

از نظر محتوا، ما به چیزهایی مشابه آنچه انجام دادیم فکر می کنیم. بندر دور بر سقوط 4“ما احساس می کنیم که این امتیاز به پیشرفت ما کمک می کند و داستان را هر سال توسعه می دهیم، بنابراین بسیار هیجان زده هستیم. و این امتیاز، درست مانند بازی های قبلی، برای مردم به صورت کامل آن تجربه هنوز است میدان ستاره، نوع جدیدی از دنیای بیگانه برای کشف. ”

بندر دور البته، این یک توسعه عظیم است که می تواند از 10 تا 20 ساعت طول بکشد، به این معنی که Bethesda به دنبال اضافه کردن تعداد زیادی محتوای جدید است. میدان ستاره هنوز مشخص نیست که این شرکت تا چه زمانی قصد دارد آن را ادامه دهد، به خصوص که هر سال در حال توسعه است. طومارهای بزرگ 6 شتاب نیز در حال افزایش است.

میدان ستاره بر روی Xbox Series X/S و PC موجود است و تا به امروز بیش از 14 میلیون بازیکن دارد. فضای متلاشی شده شایعات حاکی از آن است که این بازی در ماه سپتامبر سال جاری منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید