Starfield: Shattered Space پاییز امسال با به‌روزرسانی بعدی که نقشه‌های شهر و ویژگی‌های کشتی‌سازی را اضافه می‌کند، وارد می‌شود.


استودیو بازی Bethesda محتوا و ویژگی‌های جدیدی را وعده داده است. میدان ستاره مدتی است که به‌روزرسانی‌های RPG فضاپیمایی آن‌طور که بسیاری انتظار می‌رفتند قابل توجه نبوده‌اند، اما جزئیات جدید بیشتری درباره زمان رسیدن به‌روزرسانی ظاهر شده است. فضای متلاشی شدهبه عنوان مثال، این شبیه به این خواهد بود میدان ستاره اولین گسترش پرداخت – پنجره راه اندازی باریکتر.

او این را در مصاحبه اخیر با Kinda Funny Games گفته است. میدان ستاره این را کارگردان تاد هاوارد اعلام کرد. فضای متلاشی شدهقبلا تایید شده بود که اواخر امسال عرضه می شود و انتظار می رود در پاییز عرضه شود.

با این حال، قبل از آن، میدان ستاره به روز رسانی بزرگ بعدی همچنین ویژگی های جدیدی را اضافه می کند، از جمله اضافه شدن نقشه های شهر، که جامعه از زمان عرضه بازی در سال گذشته پیش بینی می کرد.

هاوارد در ادامه افزود: میدان ستاره به روز رسانی بعدی همچنین شامل «اقلام شگفت انگیز برای کشتی سازی» خواهد بود. هاوارد گفت که این آپدیت در اواخر این هفته اعلام خواهد شد و سپس در استیم بتا منتشر خواهد شد (به این معنی که در چند هفته آینده برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود).

البته نقشه‌های شهر و گزینه‌های کشتی‌سازی بیشتر چیزی بود که Bethesda قبلاً تایید کرده بود که به بازی خواهد آمد. توسعه دهنده همچنین در گذشته گفته بود که “راه های جدیدی برای سفر” را به RPG علمی تخیلی اضافه می کند. یک ابزار مودینگ کامل نیز اواخر امسال منتشر خواهد شد.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید