استارفیلد گزارش می دهد که پس از انتشار به روز رسانی می، تعداد بازیکنان Xbox Series X/S 72 درصد افزایش یافته است


این برای یک بازی تک نفره که نزدیک به یک سال است که منتشر شده است تعجب آور نیست. میدان ستاره RPG سفر فضایی در ماه های اخیر تعداد زیادی بازیکن را جذب نکرده است، اما گزارش شده است که فعالیت بازیکنان اخیراً به لطف به روز رسانی اخیر افزایش یافته است.

اوایل این ماه، استودیو Bethesda Game اعلام کرد میدان ستاره این به‌روزرسانی تعدادی از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید را معرفی می‌کند، از جمله گزینه‌های نرخ فریم برای Xbox، نقشه‌های شهر درون بازی و گزینه‌های جدید ساخت کشتی. همانطور که بسیاری انتظار داشتند، این به روز رسانی افراد زیادی را به بازی بازگرداند.

این بر اساس دستاوردهای واقعی است که گزارش می دهد داده های ردیابی تعامل بازیکن نشان می دهد: میدان ستاره تعداد پخش کننده های Xbox Series X/S پس از انتشار آخرین به روز رسانی 72 درصد افزایش یافت.

Bethesda گفت که به روز رسانی های جدید بیشتری برنامه ریزی شده است میدان ستاره علاوه بر به‌روزرسانی‌های رایگان معمولی (یکی از آنها در نهایت وسایل نقلیه زمینی را برای استفاده بازیکنان اضافه می‌کند)، بازی RPG فضایی نیز قرار است اولین بسط خود را منتشر کند. فولاد خرد شده، در پاییز امسال شایعه شده است که این الحاقیه در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید