بازیکنان Starfield می توانند از اسکرین شات ها به عنوان صفحه بارگیری استفاده کنند


میدان ستاره یک بازی عظیم با حجم وسیعی از محتوا و جزئیات کوچک در زیر سطح وسیع آن پنهان شده است و عناوین استودیو بازی Bethesda همیشه در آن مهارت دارند. و با توجه به گستردگی بازی، می‌توان گفت که بازیکنان برای مدتی آینده چیزهای جدید بزرگ و کوچکی را در بازی‌های RPG فضایی کشف خواهند کرد.

در واقع، یکی از ویژگی‌های پنهان کمتر شناخته شده بازی این است که می‌توانید یک عکس گرفته شده در بازی را با استفاده از Photo Mode به عنوان صفحه بارگیری تنظیم کنید. طبیعی است که سقوط 76 بازیکنان با آن آشنا خواهند شد.

استارفیلد کهکشان وسیع پر از مکان های باشکوهی است که بسیاری از مردم می خواهند از آنها عکس بگیرند. این بازی یک تجربه جهان باز یکپارچه نیست و تعداد زیادی صفحه نمایش بارگیری بین نمونه ها وجود دارد که به شما امکان می دهد از برخی از بهترین عکس ها قدردانی کنید. یک ایده عالی واقعا

در بررسی ما، میدان ستاره، به آن نمره 10/10 دادیم و گفتیم: میدان ستاره این ژانر و رسانه خود را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بهترین اجداد توسعه یافته توسط Bethesda در آن زمان انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

استارفیلد انتشار جهانی برای 6 سپتامبر تعیین شده است، اما دارندگان Premium و Constellation Edition از قبل به بازی دسترسی دارند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *