استارفیلد با بیش از 234000 بازیکن همزمان در Steam در روز اول دسترسی زودهنگام به اوج می رسد.


استارفیلد اگرچه هنوز چند روز دیگر به عرضه جهانی کامل آن باقی مانده است، اما این RPG علمی-تخیلی مورد انتظار اکنون در دسترسی اولیه به دارندگان نسخه Premium و Constellation در دسترس است. و با انتشار Early Access، به نظر می رسد که بازی شروع خوبی داشته باشد.

با توجه به سایت ردیابی Steam شخص ثالث SteamDB، در روز انتشار، میدان ستاره Steam به اوج 234502 کاربر همزمان رسید. البته، این بازی بر روی Xbox و از طریق Game Pass نیز در دسترس است، بنابراین پایگاه بازیکنان احتمالاً بین پلتفرم‌ها تقسیم می‌شود، که مطمئناً به معنای شروع عالی است.

تا به امروز، ما نتوانسته ایم از حداکثر تعداد کاربران همزمان دو بازی RPG تک نفره قبلی Bethesda Game Studios تجاوز کنیم. سقوط 4 (472962 بازیکن) و اسکایریم (287411 بازیکن)، اما از آنجایی که انتشار کامل هنوز فاصله زیادی دارد، می‌توانید انتظار داشته باشید که این تعداد در روزهای آینده همچنان افزایش یابد.

در بررسی ما، میدان ستاره، به آن نمره 10/10 دادیم و گفتیم: میدان ستاره این ژانر و به طور کلی رسانه را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بزرگ ترین اجداد آن که توسط Bethesda توسعه یافته بودند در آن روزگار انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

همچنین، حتماً راهنمای ما را برای برخی از نکات و ترفندهای مفید و همچنین تجزیه و تحلیل فنی ما از نحوه عملکرد بازی در همه پلتفرم‌ها بررسی کنید.

میدان ستاره در دسترس زودرس در Xbox Series X/S و PC، در سراسر جهان در تاریخ 6 سپتامبر راه اندازی می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید