استارفیلد – جزئیات جدیدی درباره سفر فضایی، سطوح سیستم ستاره و موارد دیگر فاش شد


میدان ستاره این بدان معناست که هنوز چیزهای زیادی در مورد RPG سفر فضایی آینده Bethesda نمی دانیم.

کارگردان بازی تاد هاوارد اخیراً در پادکست Lex Fridman صحبت کرد: میدان ستاره، و برخی جزئیات را تایید کرد. به عنوان مثال، ما تمام سطوح مرتبط با سیستم های ستاره ای مختلف را در بازی دیده ایم. این بدان معناست که بازیکنان در مکان‌های مختلف تلاش‌هایی با سطح دشواری و چالش‌های مختلف پیدا خواهند کرد.

در همین حال، وقتی صحبت از سفر فضایی به میان می‌آید، هاوارد می‌گوید که در حالی که تیم توسعه در مورد اینکه می‌خواهند پرواز فضایی چه احساسی داشته باشد، به عقب و جلو رفتند، بازیکنان نباید نگران گیر افتادن در فضا بدون سوخت باشند. به گفته بتسدا، یک “قاتل سرگرم کننده” است.

بیرون از فضاپیما در حالی که روی سطح هستید استارفیلد بسته به اینکه به کدام یک از لباس‌های محیطی مختلف بازی مجهز هستید، در سیارات مختلف پرسه می‌زنید. آنها به دما، گازها، سموم و غیره واکنش متفاوتی نشان می دهند. سیاره ای که در آن هستید

در طول مصاحبه، هاوارد همچنین در مورد: استارفیلد انحصاری بودن کنسول ایکس باکس برای توسعه بازی مفید بود. Elder Scrolls 6, و RPG در حال حاضر در چه مرحله ای از توسعه است؟ در ادامه می‌توانید قسمت کامل پادکست را تماشا کنید.

میدان ستاره در اوایل سال 2023 برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید