طبق گزارش ها، کنترلر و هدست ایکس باکس نسخه محدود استارفیلد لو رفت


پس از پایان PlayStation Showcase، منتظر همه رویدادهای ژوئن باشید. نمایشگاه بازی ایکس باکس یکی از این رویدادهاست و پس از آن میدان ستاره در Direct، Bethesda گیم پلی بیشتری را از RPG علمی تخیلی به نمایش می گذارد. با این حال، به نظر می‌رسد یکی از اطلاعیه‌های برنامه‌ریزی شده قبلاً لو رفته است.

افشاگر برجسته بیل بیل که دقیقاً اعلامیه را فاش کرد F1 23 و مورتال کامبت 1، ارسال شده در Dealabs، میدان ستاره کنترلر نسخه محدود و هدست نسخه محدود. اولی با قیمت 74.99 یورو / 79.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که قیمت دومی 124.99 یورو / 124.99 دلار گزارش شده است.

تصویر کنترلر دارای متن مربوط به عملکردهای مختلف است، سپر سمت چپ “Scan” و سپر سمت راست “Mode” است. همچنین کنترل پرواز، دریچه گاز (مرتبط با چوب آنالوگ سمت چپ) و توزیع نیرو (نقشه برداری شده در سمت چپ پد D) وجود دارد. به طور کلی، به نظر می رسد بسیار تمیز و شیک است.

ظاهراً این وسیله جانبی در نمایشگاه Xbox Game Showcase در تاریخ 11 ژوئن رونمایی خواهد شد، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید