آپدیت ماه ژوئن Starfield منتشر شد. ماموریت های شکار جایزه، ساخت مهمات و موارد دیگر اضافه شده است.


در همین حال فضای متلاشی شده عیاشی از وحشت کیهانی را فراهم می کند میدان ستاره برخی از محتوای جدید اکنون در به‌روزرسانی ژوئن در دسترس هستند و انتظار می‌رود محتوای جدیدی در اواخر امسال در اختیار بازیکنان قرار گیرد. این شامل Trackers Alliance، سازمانی از شکارچیان جایزه است که می تواند اهداف را ردیابی و از بین ببرد.

یکی از این جست و جوها شامل یافتن مکان Starjacker است. با تکمیل این یک لباس جدید و سلاح پرتویی به شما پاداش می دهد. ماموریت دیگر، The Vulture، در حال حاضر در Creations در دسترس است (حالت‌ها در همه پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌شوند)، و Bethesda قصد دارد ماموریت‌های بیشتری را به صورت منظم اضافه کند. با این حال، بازیکنان همچنین می توانند جایزه ها را در حین راه رفتن اسکن کنند. هدف مورد نظر را می توان متقاعد کرد که به صورت مسالمت آمیز شما را همراهی کند یا مستقیماً مورد حمله قرار گیرد.

همچنین تغییراتی وجود دارد که کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد، مانند ساخت مهمات، بهبود سلاح‌های غوغا (از جمله سطوح مختلف با آسیب بالاتر) و مدها. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایجاد، از جمله سازندگان تأیید شده و افکار آنها، بقیه ویدیو را تماشا کنید.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. می توانید نقد و بررسی بازی پایه ما را در اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید