استارفیلد هفتمین بازی پرفروش آمریکا در سال 2023 خواهد بود


نمودار فروش بازی های ویدیویی Circana در ایالات متحده برای سپتامبر 2023 منتشر شد. میدان ستاره بالاست. این بازی پرفروش ترین بازی ماه و هفتمین بازی پرفروش تا به اینجای سال بود. بازی RPG علمی تخیلی نیز پرفروش‌ترین بازی در ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی است که بازی دوم بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است.

Netherrealm مورتال کامبت 1 نیز به نتایج خوبی دست یافت. این دومین بازی پرفروش ماه و هشتمین عنوان پرفروش در ایالات متحده از ابتدای سال است. همچنین در جدول پلی استیشن در رتبه دوم قرار گرفت و در Xbox و PC رتبه دوم و در Nintendo Switch در رتبه سوم قرار گرفت (با وجود مشکلات متعدد در زمان عرضه).

یکی دیگر از نسخه های بزرگ برای سپتامبر است EA Sports FC 24برای اولین بار در جایگاه سوم قرار گرفت. به گفته مت پیسکاتلا، مدیر اجرایی سیرکانا، فروش و ارزش واحدها نسبت به سال های گذشته درصد «دو رقمی» افزایش یافته است. فیفا 23. با وجود انتشار نزدیک به پایان ماه، این چهاردهمین بازی پرفروش تا به امروز در سال جاری است.

همچنین با وجود شکست پرتاب، روز پرداخت 3 با این حال، من همچنان توانستم در رتبه پنجم قرار بگیرم. NBA 2K24 اولین حضور در جایگاه ششم، مسابقات موتور فستیوال خدمه هفتم. 20 بازی برتر Circana را بر اساس فروش دلاری در زیر مشاهده کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید