Starfield اکنون برای پخش در GeForce Now در دسترس است


استودیوی بازی سازی بتسدا میدان ستاره این بازی برای بازی در Xbox Series X/S و PC و همچنین از طریق Game Pass در دسترس است. اما اگر طرفدار 30 فریم بر ثانیه در کنسول نیستید یا رایانه شخصی به اندازه کافی قدرتمند ندارید، GeForce Now همیشه وجود دارد. این RPG سفر به فضا در حال حاضر در این سرویس موجود است و حتی اگر قبلاً آن را در Steam/Xbox دارید یا اشتراک Game Pass دارید، می‌توانید آن را امتحان کنید.

GeForce Now برای بازی‌ها به استریم ابری متکی است و اگر با قیمت 20 دلار در سطح Ultimate مشترک شوید، به لطف GeForce RTX 4080 انویدیا می‌تواند تا رزولوشن 4K یا 120 FPS را ارائه دهد. Verge آن را آزمایش کرد و متوجه شد که گرافیک به طور پیش فرض روی Ultra تنظیم شده است. AMD FSR 2.0 در وضوح تصویر 75 درصد فعال است.

آتلانتیس جدید به 47-48 فریم در ثانیه دست یافت، در حالی که نئون در حدود 70-80 فریم در ثانیه عملکرد بهتری داشت. در مکان‌های دیگر و “آتش‌های سبک” نرخ فریم در “شمال دور” 60 فریم بر ثانیه بود. متأسفانه، سطح رایگان GeForce Now خیلی محکم نیست.

برای اطلاعات بیشتر، میدان ستاره، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. اولین Hotfix به صورت زنده است و بعدا Bethesda پشتیبانی از DLSS، نمایشگرهای فوق عریض و نوار لغزنده FOV را اضافه خواهد کرد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *