استارفیلد به سمت PS5 می رود – شایعه


شایعات مبنی بر اینکه مایکروسافت در نظر دارد استراتژی انتشار چند پلتفرمی را برای بازی‌های خود اتخاذ کند، همچنان در حال افزایش است.چیزی مثل Hifi rush و دریای دزد اگر گزارش ها را باور کنیم، PS5 و Nintendo Switch در راه هستند، اما به نظر می رسد که استراتژی انتشار چند پلتفرمی مایکروسافت قرار است حتی بزرگترین عناوین شخص اول را نیز در بر بگیرد.

XboxEra در گزارشی اشاره می کند که استودیوی بازی سازی Bethesda میدان ستاره“` که سپتامبر گذشته برای Xbox Series X/S و PC منتشر شد، قرار است برای PS5 نیز منتشر شود. ظاهرا این بازی مدتی پس از عرضه اولین الحاقیه برای PS5 منتشر خواهد شد. فضای متلاشی شده، قرار است اواخر امسال برای Xbox Series X/S و PC منتشر شود. این توسط خودی برجسته NateTheHate تایید شده است. توییتر“این گزارش دقیق است – میدان ستاره به پلی استیشن می آید. همانطور که در این گزارش گفته شده است، انتشار PS5 پس از ورود DLC الحاقی روی Xbox/PC منتشر خواهد شد. ”

این گزارش خاطرنشان می کند که برخی از مدیران ایکس باکس از تغییر استراتژی شرکت راضی نیستند، اما این استدلال که ارائه بازی های شخص اول به پلتفرم های رقیب بیش از حد سودآور است ظاهراً از حمایت کافی در داخل شرکت برخوردار است.

در واقع در آینده ایندیانا جونز و دایره بزرگ عرضه (با تأخیر) PS5 در حال بررسی است.

در بررسی ما: میدان ستاره، به آن نمره 10/10 دادیم و گفتیم: میدان ستاره این ژانر و به طور کلی رسانه را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بزرگ ترین اجداد آن که توسط Bethesda توسعه یافته بودند در آن روزگار انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید