حتی قبل از رسیدن پشتیبانی رسمی ماد، Starfield یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در NexusMods بود


پشتیبانی از مود همیشه منبع اصلی RPG های استودیوی بازی سازی بتسدا بوده است و برای بسیاری از بزرگترین بازی های این استودیو، اسکایریم به سقوط 4 – با توجه به تلاش های جامعه مدینگ، مدت زمان نگهداری به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به طور طبیعی، BGS همیشه قصد داشته است تا جامعه ای مشابه را تقویت کند. میدان ستاره به همین ترتیب، به نظر می رسد که شما در حال حاضر شروع خوبی دارید. در واقع، مدهای رسمی به طور کامل پشتیبانی می شوند، اما میدان ستاره – که مجموعه ابزار Creation Engine را به روی جامعه باز می کند – انتظار نمی رود تا اواخر امسال وارد بازار شود، اما به نظر می رسد انجمن مودینگ RPG علمی-تخیلی در حال حاضر کاملاً فعال است.

همانطور که توسط @Mr_Rebs_ در توییتر به اشتراک گذاشته شده است: میدان ستاره بیش از 6500 مد در وب سایت مود NexusMods موجود است. همچنین از نظر تعداد مودها در رتبه دوازدهم و در تعداد مدهای دانلود شده رتبه هفدهم را دارد. محبوب ترین مد، StarUI Inventory، بهبودهای رابط کاربری و منوی متعددی را به ارمغان می آورد و 1.4 میلیون بار دانلود شده است. محبوب ترین MOD بعدی است میدان ستاره Script Extender، که قابلیت ها و عملکردهای اسکریپت نویسی اضافی را به بازی ها اضافه می کند، 1.2 میلیون بار دانلود شده است.

میدان ستاره کارگردان تاد هاوارد قبلا گفته بود که این بازی یک “بهشت موددرها” خواهد بود. شاید یک ابزار مودینگ آینده همچنین به بازیکنان این امکان را بدهد که کل سیارات را در بازی بسازند، بنابراین احتمالاً فقط زمان زیادی است که کسی همه آنها را بسازد. اسکایریم که در میدان ستاره.

فراتر از آن، استودیوی بازیسازی بتسدا همچنین «راه‌های جدید سفر»، گیم‌پلی اضافی و گزینه‌های کشتی‌سازی را معرفی می‌کند. فضای متلاشی شده گسترش

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید