استارفیلد در سال 2024 “راه های جدید سفر” را اضافه خواهد کرد


از آن به بعد میدان ستاره استودیوی بازی سازی Bethesda در حال کار بر روی صیقل دادن بیشتر این بازی و افزودن ویژگی های جدید است و توسعه دهنده تایید کرده است که چندین ویژگی دیگر برای بازی دوم در حال حاضر در حال توسعه است.

این استودیو اخیرا در کامنتی این موضوع را تایید کرده است. میدان ستاره ما در حال کار بر روی چندین اصلاح و بهبود بازی بر اساس بازخورد جامعه هستیم و پشتیبانی از FSR3 و XeSS در اوایل سال 2024 به‌روزرسانی خواهد شد. علاوه بر آن، توسعه‌دهنده در حال کار بر روی افزودن نقشه‌های شهری است. و شاید مهمتر از آن، “روشی جدید برای سفر.”

ما روی بسیاری از مسائلی که شما پست کرده‌اید سخت کار کرده‌ایم و منتظر به‌روزرسانی در اوایل سال آینده هستیم که شامل اصلاحاتی برای FSR3 و XeSS، و همچنین تعدادی از ماموریت‌های «در حال انجام» است.» استودیو بازی Bethesda نوشت. «در حالی که برخی از مشکلات کوئست را برطرف کرده‌ایم، رفع کوئست‌هایی که در حال انجام هستند بسیار دشوارتر است و ما یک سیستم جدید برای رفع آن‌ها بدون بازگشت ذخیره‌سازی ایجاد کرده‌ایم.

ما همچنین سخت در حال کار روی بسیاری از ویژگی‌های جدیدی هستیم که درخواست کرده‌اید، از نقشه‌های شهر گرفته تا پشتیبانی از حالت‌ها و همه راه‌های جدید سفر (با ما همراه باشید!).

باید دید دقیقاً “روش های جدید سفر” به چه چیزی اشاره دارد، اما ما می دانیم که Bethesda در حال کار بر روی اضافه کردن وسایل نقلیه زمینی به بازی است تا اکتشاف زمینی را سریعتر و کمتر خسته کننده کند. این احتمال وجود دارد که سازندگان به راه جدیدی برای سفر در فضا یا سیستم سفر سریع جدید و راحت تر اشاره داشته باشند، اما وسایل نقلیه زمینی از روز انتشار بازی به شدت مورد درخواست جامعه قرار گرفته اند. با توجه به این موضوع، ما فکر می کنیم به شرح زیر است. اگر بتسدا تصمیم بگیرد یک روش حمل و نقل را بر دیگری ترجیح دهد، تعجب می کنم.

از سوی دیگر، این استودیو تقریباً هر شش هفته یک بار به‌روزرسانی‌های اصلی را منتشر می‌کند تا زمان کافی برای آزمایش کامل آن‌ها قبل از انتشار داشته باشد، و در طول این دوره شش هفته‌ای، رفع‌های فوری کوچک‌تری را منتشر می‌کند. همچنین مشخص شد که وجود دارد. پراکنده شده است

این استودیو نوشت: «اینها با اصلاحات و به‌روزرسانی‌های منظم، تقریباً هر شش هفته یک بار ارائه می‌شوند». “اگر بتوانیم کاری را با رفع فوری‌های کوچک متوسط ​​(مانند سیارک‌ها) انجام دهیم و فکر می‌کنیم بی‌خطر است، یکی از آنها را نیز حذف می‌کنیم. کلید اینجا گاوصندوق است. این مقدار است. در بازی‌های بزرگ و پویا، ما هزینه‌های زیادی می‌کنیم. آزمایش زمان حتی تغییرات کوچک.”

همانطور که قبلا تایید شد، ما به طور کامل از حالت های زیر پشتیبانی می کنیم: میدان ستاره انتظار می رود زمانی در سال 2024 وارد بازار شود و استودیوی بازی سازی Bethesda نیز اولین نسخه توسعه خود را آماده کند. فولاد خرد شده، در حال پیش رفت. بیش از 250 نفر هنوز روی آن کار می کنند میدان ستاره تمام استودیو مشخص است که در آینده ویژگی ها و محتوای جدید زیادی به بازی اضافه خواهد شد.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. این بازی بیش از 12 میلیون بازیکن در سراسر جهان دارد. بررسی ما را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید