استارفیلد به اوج تعداد کاربر همزمان با 313000 کاربر در Steam رسید و از بالاترین رکورد Skyrim عبور کرد.


میدان ستاره شروعی عالی دارد، با بیش از 6 میلیون بازیکن در همه پلتفرم ها در روز انتشار، که آن را به بزرگترین عرضه تا به حال برای یک بازی Bethesda تبدیل می کند. جای تعجب نیست که این عدد به طور پیوسته در طول آخر هفته به افزایش خود ادامه داد، همانطور که اعداد موجود در Steam نشان می دهد.

با توجه به SteamDB، میدان ستاره حداکثر تعداد کاربران همزمان Steam در حال حاضر 313993 بازیکن است. با انجام این کار، RPG مسافرتی فضایی نیز از بالاترین رکورد خود برای کاربران همزمان فراتر رفت. The Elder Scrolls 5: Skyrimتعداد بازیکنان 287411 نفر است که کاملاً تفاوت دارد.

در حال حاضر هنوز تا رسیدن به اوج فاصله داریم. سقوط 4که پس از انتشار در سال 2015، 472962 بازیکن همزمان داشت، همچنین شایان ذکر است: میدان ستاره از طریق Game Pass نیز در دسترس است، اما البته پایه بازیکنان به دو قسمت تقسیم می شود.

در روز انتشار جهانی هفته گذشته، میدان ستاره در اوج خود، بیش از 1 میلیون بازیکن همزمان در تمام پلتفرم ها داشت. بعداً در همان روز، همچنین اعلام شد که بازی بیش از 6 میلیون بازیکن را به خود جذب کرده است و آن را به بزرگترین عرضه Bethesda در تاریخ تبدیل کرده است.

در بررسی ما، میدان ستاره، به آن نمره 10/10 دادیم و گفتیم: میدان ستاره این ژانر و به طور کلی رسانه را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بزرگ ترین اجداد آن که توسط Bethesda توسعه یافته بودند در آن روزگار انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *