استارفیلد در حال برنامه‌ریزی برای دومین سال به‌روزرسانی است که هر سال برنامه‌های توسعه‌دهنده پولی ارائه می‌شود


پس از یک دوره طولانی پیشرفت کند، Bethesda سرعت به‌روزرسانی‌ها را افزایش داده است. میدان ستاره ما دو به‌روزرسانی بزرگ را برای این RPG علمی تخیلی پشت سر هم در ماه‌های می و ژوئن منتشر کردیم، که حتی محتوا و به‌روزرسانی‌های بیشتری را اضافه کردیم، از جمله بسط‌های پولی. فضای متلاشی شده نیز قرار است ظاهر شود. اما آیا استودیو Bethesda Game با این سرعت به بروزرسانی ادامه خواهد داد؟

در مصاحبه اخیر با YouTuber MrMattyPlays، کارگردان تاد هاوارد فاش کرد که استودیو در حال برنامه ریزی برای سال دوم به روز رسانی است. میدان ستارهبا این حال، بیان می کند که دفعات به روز رسانی متفاوت خواهد بود.

او گفت: «سرعت کارها بسته به به‌روزرسانی‌ها و پیشرفت‌های توسعه‌ای که در حال انجام هستیم، متفاوت خواهد بود. “ممکن است فاصله های کوتاه یا طولانی بین به روز رسانی های اصلی وجود داشته باشد.”

هاوارد اضافه کرد که به‌روزرسانی‌های اخیر بازی در ماه می و ژوئن منتشر شده‌اند، اما ممکن است فاصله بیشتری بین به‌روزرسانی‌ها وجود داشته باشد و تا سال آینده حتی بیشتر خواهد بود. این استودیو در حال حاضر در حال برنامه ریزی «بیگ بیت» برای دومین سال به روز رسانی رایگان بازی است.

وی افزود: “این شکاف احتمالاً پس از این نیز ادامه خواهد داشت. سال آینده با توجه به ضربات بزرگ “سال دوم” که برنامه ریزی کرده ایم، شکاف بزرگتری وجود خواهد داشت. اگر می توانید آن را تماشا کنید. من می خواهم بتوانم این را به خوبی به مردم منتقل کنید.”

علاوه بر به روز رسانی رایگان، Bethesda میدان ستاره نسخه گسترش پولی نیز گنجانده شده است.از این به بعد فضای متلاشی شدههاوارد در رابطه با The Elder Scrolls V: Skyrim که گفته می‌شود در ماه سپتامبر منتشر می‌شود، گفت که استودیوی بازیسازی Bethesda قصد دارد سالانه یک نسخه توسعه دهد. باید دید چقدر ادامه خواهد داشت، اما استودیو در حال برنامه‌ریزی است که حداقل برای دومین توسعه سال آینده منتشر شود.

هاوارد گفت: «فکر می‌کنم کم و بیش اینطور است. چقدر طول می کشد، امیدوارم برای مدت طولانی، اما ما همچنین در حال برنامه ریزی برای برنامه بعدی هستیم، بنابراین برنامه دیگری وجود خواهد داشت.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است. این بازی بیش از 14 میلیون بازیکن مادام العمر در تمام پلتفرم ها دارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید