طبق گزارش ها، استارفیلد پیش از عرضه جهانی، به ۲ میلیون بازیکن رسیده است


عنوان جدیدی از استودیوی بازی سازی Bethesda که تعداد زیادی بازیکن را به خود جذب می کند، پیش بینی عجیبی نیست، مطمئناً چنین به نظر می رسد. میدان ستاره ما آن سنت را حفظ می کنیم. عرضه جهانی کامل این RPG علمی تخیلی تنها چند ساعت دیگر باقی مانده است، اما اکنون حدود یک هفته است که برای دارندگان نسخه Premium و Constellation در دسترس است. و به نظر می رسد که ما قبلاً در دوره دسترسی اولیه آن به یک نقطه عطف بزرگ رسیده ایم.

بر اساس داده های تخمینی ارائه شده توسط سایت ردیابی PlayTracker، میدان ستاره در حال حاضر بیش از 2 میلیون بازیکن، و Steam و Xbox هر کدام بیش از 1 میلیون بازیکن دارند.

با توجه به این واقعیت که بازی هنوز به طور رسمی منتشر نشده است، با توجه به تعداد بازیکنانی که همزمان از آن در Steam لذت می برند، این بسیار چشمگیر است، اگر نه لزوماً یک شوک بزرگ. ارتقاء نسخه پریمیوم RPG همچنین توانست به 10 برتر هفته بریتانیا راه پیدا کند. ممکن است تصور شود که این رقم پس از نزدیک شدن به انتشار بازی، به سرعت به افزایش خود ادامه خواهد داد.

در بررسی ما، میدان ستاره، به این قطعه امتیاز ۱۰/۱۰ دادیم و گفتیم: میدان ستاره این ژانر و رسانه خود را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بهترین اجداد توسعه یافته توسط Bethesda در آن زمان انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *