Starfield توسط ESRB رتبه بندی شده است


در طول یک سال و نیم گذشته، تمام توجهات به کمبود نسخه های اول شخص با کیفیت اصلی در Xbox Series X/S معطوف شده است.میدان ستارهبرای مدتی، وسقوط قرمزپس از ناتوانی در برآورده کردن انتظارات (حداقل،)، RPG های علمی-تخیلی Bethesda برای ارائه تجربیات فراموش نشدنی بیش از هر زمان دیگری تحت فشار هستند. البته این بازی قرار است در سپتامبر سال جاری عرضه شود و در آستانه عرضه به نقطه عطف مهمی دست یافته است.

میدان ستارهاکنون به طور رسمی توسط هیئت رتبه بندی آمریکای شمالی، هیئت رتبه بندی نرم افزار سرگرمی (ESRB) رتبه بندی شده است. تصویر سرصفحه توسط صفحه رسمی توییتر بازی استفاده شده است. رده‌بندی‌های طبقه‌بندی معمولاً در اواخر فرآیند توسعه بازی اتفاق می‌افتند، یعنی نزدیک‌تر به انتشار، که نشان می‌دهد RPG مورد انتظار Bethesda Game Studios در مسیر راه‌اندازی قرار دارد.

در پیقرمز می افتداین یک نسخه فاجعه آمیز بود، اما فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، به مایکروسافت اطمینان داد که با کمک به توسعه آن، بهتر از آن چیزی است که باید باشد.سقوط قرمزو بر خلاف کاری که با شوتر Arkane انجام دادیم، قبل از انتشار به وضوح اهداف کنسول را در مورد نرخ فریم به اشتراک بگذارید.

این بازی همچنین آینده را برجسته خواهد کردمیدان ستارهDirect ماه آینده جزئیات قابل توجهی از گیم پلی بازی را به اشتراک خواهد گذاشت.

میدان ستارهدر تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *