راهنمای استارفیلد – نحوه کسب اعتبار


اعتبارات بعد از XP دردسر ساز خواهد شد میدان ستاره. آنها نیاز به خرید اقلام، سلاح، مهمات، زره، کشتی، قطعات و متخصص دارند. با توجه به تعداد کارهایی که باید در بازی انجام دهید و هر چند وقت یک‌بار به چیزی ساده مانند مهمات نیاز دارید، به داشتن اعتبار کافی کمک می‌کند. نگران نباشید، راه های زیادی برای کسب اعتبار وجود دارد زیرا کاربردهای زیادی دارند.

تمام راه های کسب اعتبار را مشاهده کنید میدان ستاره شما مجبور نیستید تقلب کنید (یا به قاچاق کالای قاچاق متوسل شوید، اما برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار اینجا را ببینید). برخی از روش‌ها به شما نیاز دارند که مهارت‌های خاصی را نسبت به سایرین انتخاب کنید، و شما می‌توانید کمی از همه کارها را انجام دهید، اما بهتر است در ابتدا به یک یا دو روش کشاورزی بسنده کنید. پس از اینکه به اندازه کافی سطح خود را بالا بردید، می توانید منشعب شوید و چیزهای دیگری را امتحان کنید.

نحوه کسب اعتبار در استارفیلد

همه چیز را بردارید و بفروشید

برای کسانی که بازی را انجام داده اند واضح خواهد بود The Elder Scrolls 5: Skyrim یا سقوط 4، اما همه چیز را برمی دارد. یک مهارت وزنه برداری برای افزایش ظرفیت وزنی خود به میزان 10 کیلوگرم به دست آورید، چالش های آن را کامل کنید (از جمله دوی سرعت X متر با 75 درصد حداکثر ظرفیت وزن خود)، و رتبه بندی کنید. رتبه 4 100 کیلوگرم فضای موجودی برای چیدن وسایل اضافه می کند. همچنین به شما کمک می کند اقلام، مهمات، سلاح ها و منابع بیشتری را ذخیره کنید.

هنگامی که هر چیزی را که فکرش را می کنید در اختیار دارید (دزدی اختیاری است، اقلام دارای نماد قرمز هستند)، به کیوسک دفتر تجارت بروید و آنها را بفروشید. مکان فروشندگان مختلف در شهرهای بزرگ را به خاطر بسپارید و به آن فروشندگان بفروشید. مقدار اعتبار فروشنده محدود است (هر 24 ساعت از زمان بازی به روز می شود)، بنابراین بارگذاری همه آنها به یکباره دشوار است.

برای به حداکثر رساندن سود خود، مهارت تجارت را به دست آورید، که به شما امکان می دهد اقلام را با 10 درصد بیشتر در رتبه 1 و 25 درصد بیشتر در رتبه 4 بفروشید. همچنین هزینه خرید اقلام را کاهش می دهد که در صورت نیاز به پر کردن مهمات یا مهمات مفید است. سلاح های گران قیمت پیدا کنید

همانطور که مکان‌های مختلف را کاوش می‌کنید، اسکنر را فعال کنید تا به یافتن اعتبارات و تصاویر دیجیتالی (که می‌توانند نیز فروخته شوند) کمک کند. همچنین باید صندوق هایی با آیتم ها و اعتبارات در داخل وجود داشته باشد. همچنین، اگر به گیاهان یا مواد آلی نیاز دارید، از Noel در لژ در نیو آتلانتیس دیدن کنید تا آنها را بفروشید.

غارت دشمن / جیب بری

باز هم، این واضح به نظر می رسد، اما ارزش تکرار را دارد. شما در سراسر سیستم تسویه حساب با چندین برخورد مواجه خواهید شد و دشمنان زیادی را از بین خواهید برد. آنها مهمات، اعتبارات، سلاح ها و موارد دیگر دارند، بنابراین ارزش بررسی آنچه پس از نبرد افتاده است را دارد. اگر نمی توانید وسایل خود را به فروشنده بفروشید زیرا اعتبار شما محدود است، ممکن است فروشنده همچنان برای شما اعتبار داشته باشد.

یا جیب بری را امتحان کنید. باز کردن توانایی جیب بری دیگران به مهارت های سرقت یا پیش زمینه ای به عنوان یک گانگستر یا دونده سایبری نیاز دارد. در رتبه 4، شما 50 درصد شانس دارید که دشمنان را جیب بری کنید (از جمله سلاح های غلاف دار). اگر می خواهید مهمات (و پول) پس انداز کنید، جیب بری راه حلی است. NPC های معمولی همچنین می توانند جیب بری کنند. مطمئن شوید که در صورت گرفتار شدن می‌توانید دوباره بارگیری کنید.

قایق را بفروش

اگر از شکار اسلحه و سایر اقلام دشمنان خسته شده اید و می خواهید بزرگتر شوید، همیشه یک فروش کشتی وجود دارد. می توانید با صحبت با مهندس کشتی در شهر پیشنهاد فروش کشتی خود را بدهید. شما نمی خواهید Frontier خود را بفروشید (در ابتدا امکان پذیر نخواهد بود)، اما با باز کردن قفل کشتی های بیشتر، تخلیه کشتی های ناخواسته می تواند مفید باشد.

کشتی ها را می توان با انجام ماموریت های خاص خریداری کرد و به دست آورد، اما راه سریع تری وجود دارد – سرقت آنها. در نبردهای فضایی شرکت کنید و موتورهای کشتی های دشمن را هدف قرار دهید (با استفاده از مهارت سیستم کنترل هدف گیری). این باعث می شود که کشتی نتواند در اثر جاذبه و فرار بپرد. وارد آن شوید و همه سرنشینان را بکشید. البته آنها را غارت کنید زیرا ممکن است اعتبار و سایر موارد کمیاب داشته باشند.

پس از اتمام، از کشتی خارج شوید و با کشتی دستگیر شده به فرودگاه فضایی پرواز کنید. آن را ذخیره کنید، آن را به کشتی قبلی برگردانید و به نزدیکترین مهندس دریایی مراجعه کنید. اگر کشتی شما ثبت نشده باشد، برای ثبت آن باید هزینه کمی بپردازید. وقتی کارتان تمام شد، آن را بفروشید و به راحتی درآمد کسب کنید. مهندسان دریایی اعتبار بیشتری نسبت به فروشندگان متوسط ​​دارند، که منطقی است زیرا کشتی ها با پول بیشتری می فروشند. همچنین می توانید ماژول های کشتی را که دیگر به آن نیاز ندارید بفروشید.

بسته به کلاس خود، ممکن است نتوانید کشتی های خاصی را تا زمانی که قفل آنها را باز نکنید و مهارت های خلبانی خود را بهبود بخشید، هدایت کنید. برای کشتی های کلاس B باید رتبه 3 و برای کشتی های کلاس C رتبه 4 باشد. این را در نظر داشته باشید زمانی که می خواهید چیز بزرگی را بدزدید. حتی اگر این کار را انجام دهید، تکان نمی خورد.

اگر به سبک زندگی پرخطرتر و پربازده علاقه دارید، زندگی یک دزد دریایی فضایی نیز می تواند سودآور باشد. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما مراجعه کنید.

بررسی سیاره ای

اگرچه ممکن است برای کسانی که به دنبال اقدام هستند هیجان انگیزترین روش نباشد، اکتشاف سیاره ای برای کاوش در مکان ها یک چالش جانبی عالی است. گیاهان و جانوران مختلف موجود را اسکن کنید. مهارت Survey را برای افزایش فاصله کلی اسکن و افزودن سطوح بزرگنمایی به دست آورید. رتبه 4 امکان اسکن 50 متری را فراهم می کند در حالی که زوم 5 برابری اضافه می کند.

پس از اسکن همه چیز، می توانید نظرسنجی ها را کامل کنید و برای اعتبار بفروشید. غول گاز را هم حتما اسکن کنید. شما نیازی ندارید (یا نمی توانید) روی آنها فرود بیایید، بنابراین می توانید نظرسنجی های تکمیل شده را با کمی تلاش خالص کنید. این یک راه عالی برای کسب XP در هنگام سفر از طریق سیستم‌های مستقر است.

یک پاسگاه بسازید

پاسگاه‌ها برای مصارف مختلف مانند ذخیره‌سازی کالای قاچاق یا به‌عنوان محل ذخیره‌سازی اقلام اضافی مناسب هستند. تنها چیزی که نیاز دارید یک ماینر اتوماتیک برای منابعی مانند آهن، آب و آلومینیوم، ذخیره سازی آنها و برق است. سیارات در منظومه المپوس بسیار نزدیک به شهرهای بزرگ هستند، بنابراین سیاراتی را در آنجا بسازید و منابع معدنی را در اختیار آنها قرار دهید.

سپس می توانید این محصولات را در فروشندگان و کیوسک های کنترل تجارت در این شهرها بفروشید. از آنجایی که کاملاً غیرفعال است و نیازی به ورودی کاربر ندارد، پست‌های خروجی با اتوماینرها راهی عالی برای جمع‌آوری اعتبار در حین انجام کارهای دیگر هستند. راهنمای ما برای ساختن پست‌ها را اینجا ببینید.

درخواست کمیسیون تجارت

علاوه بر هیئت ماموریت، که می تواند برای تکمیل کارها اعتبار اعطا کند، می توانید درخواست های کمیته تجارت را نیز بپذیرید. به چاهی در نیو آتلانتیس بروید و مقداری تهیه کنید. مشابه درخواست‌های هیئت ماموریت، آنها ساده هستند و معمولاً اهدافی مانند نابود کردن کشتی‌های متخاصم در حین کسب اعتبار و XP را شامل می‌شوند.

میدان ستاره این بازی روی Xbox Series X/S و PC در دسترس است و همچنین می‌توان آن را روی Game Pass بازی کرد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. علاوه بر مهارت های ذکر شده در بالا، راهنمای ما را بخوانید تا به دیگران در یادگیری زودهنگام این مهارت ها کمک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید