جزئیات رتبه بندی Starfield ESRB، جزئیات جدید بازی فاش شد


عقب استارفیلد رتبه ESRB در تصویر هدر توییتر بازی نمایش داده شد و محتوای صریح آن را آشکار کرد. به دلیل «خون، زبان قوی، مضامین تحریک‌آمیز، مصرف مواد مخدر و خشونت»، رتبه M را برای Mature دریافت کرده است، بازیکنان را به‌عنوان «معدن‌چی» می‌بیند که برای یافتن مصنوعات در سراسر کهکشان جرأت می‌کنند.

هنگامی که بازیکن ماموریت ها را کامل می کند، با انسان، ربات و دشمنان بیگانه روبرو می شود. شما سلاح گرم و لیزر آینده نگر دارید، اما می توانید دشمنان خود را نیز منفجر کنید و با تبر آنها را خرد کنید. مبارزه به عنوان “سریع” با “تیراندازی مکرر، فریاد درد و انفجار” توصیف می شود. حملات می توانند باعث اثر پاشش خون شوند و لکه های خون زیادی در اطراف جسد وجود دارد.

به نظر می رسد بسیاری از مطالب ضمنی از گفتگو باشد، اما مصرف مواد مخدر در مورد شفق قطبی صدق می کند. مصرف آن به شما “اثر تحریف” می دهد. در یکی از بخش‌ها، احتمالاً به‌عنوان یک درخواست جانبی، همچنین متوجه می‌شویم که شخصیت اصلی در یک «آزمایشگاه مواد مخدر غیرقانونی» کار می‌کند.

میدان ستاره این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC و در روز اول در Game Pass منتشر خواهد شد.گیم پلی جدید میدان ستاره این بازی مستقیماً در 11 ژوئن و پس از نمایشگاه Xbox Games تحویل داده خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید