Starfield فروش Xbox Series X در آمازون را بیش از 1000 درصد افزایش داد


یکی از بزرگترین نسخه های سال، میدان ستاره، تنها چند روز تا انتشار کامل جهانی باقی مانده است، صاحبان نسخه‌های Premium و Constellation چند روزی است که در دسترس هستند و البته هیجانی که پیرامون راه‌اندازی RPG فضایی وجود دارد، فروش سخت‌افزار Xbox را افزایش داده است. نیز در حال افزایش هستند. .

قریب الوقوع، همانطور که توسط @PeterOvo5 در توییتر مشاهده شد میدان ستارهXbox Series X به طور قابل توجهی فروش در آمازون را افزایش داد و نزدیک به 350 موقعیت را ارتقا داد و باعث افزایش فروش خیره کننده 1056 درصدی شد.

خود بازی در دوره دسترسی زودهنگام شروع بسیار خوبی داشت و در روز انتشار دسترسی زودهنگام به بیش از 230000 بازیکن همزمان در استیم رسید.

در بررسی ما، میدان ستاره، به این قطعه امتیاز ۱۰/۱۰ دادیم و گفتیم: میدان ستاره این ژانر و رسانه خود را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بهترین اجداد توسعه یافته توسط Bethesda در آن زمان انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

اگر به فضای وسیعی بپرید میدان ستاره، حتماً راهنمای نکات و ترفندهای مفید را نیز بخوانید. همچنین می توانید تجزیه و تحلیل فنی ما از Bethesda RPG را در اینجا بررسی کنید.

میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید