کارگردان استارفیلد نمی‌خواهد بگوید چه زمانی DLC منتشر می‌شود


بازی‌های RPG استودیوی بازی سازی Bethesda تمایل دارند حتی در زمان راه‌اندازی، تجربه‌های شگفت‌انگیزی در مقیاس بزرگ داشته باشند و پشتیبانی قابل توجه پس از راه‌اندازی در قالب به‌روزرسانی‌ها و بسط‌های مختلف به آنها کمک می‌کند. مقیاس همچنان در حال گسترش است. اخیرا منتشر شده است میدان ستاره به نظر می رسد که همان مسیر را دنبال می کند، می دانیم که Bethesda DLC را برای RPG علمی تخیلی منتشر خواهد کرد، اما دقیقا چه زمانی می توانیم انتظار آن DLC را داشته باشیم؟

پاسخ این سوال هنوز مشخص نیست. در مصاحبه اخیر با فامیتسو، کارگردان تاد هاوارد تکرار کرد: میدان ستاره درست است که DLC در دسترس خواهد بود، اما آنها هیچ جزئیاتی درباره زمان عرضه آن ارائه نکردند. DLC منتشر خواهد شد، اما زمان انتشار آن یک راز است.

میدان ستاره خط داستانی اول نیز مشخص شده است.تماس گرفت فضای متلاشی شده، دسترسی به DLC در نسخه های Premium و Constellation بازی گنجانده شده است. قبل از عرضه بازی، هاوارد همچنین گفته بود که “تنها” DLC پس از عرضه در “اندازه های مختلف” وجود خواهد داشت.

در همین حال، پشتیبانی کامل از مودینگ نیز در سال 2024 در دسترس خواهد بود.

میدان ستاره با جذب بیش از 6 میلیون بازیکن در همه پلتفرم ها، این نسخه بزرگترین نسخه Bethesda تا به امروز بود که در روز انتشار به اوج بیش از 1 میلیون بازیکن همزمان رسید. بررسی ما از این RPG علمی تخیلی را اینجا بخوانید. امتیاز 10/10 است.

میدان ستاره در Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *