توسعه‌دهنده استارفیلد، کارشناس طراح سطح همکار را در «بازی چند نفره جهان باز» استخدام می‌کند


استودیوی بازی سازی بتسدا سخت کار می کند میدان ستاره، RPG عظیم جهان باز آینده، با نمایشی برای 11 ژوئن.البته دارد طومارهای بزرگ ۶ در دست ساخت است، اما شایعه شده بود که پرتاب آن در سال 2025/2026 (تاخیر استارفیلد می تواند آن را بیشتر به تعویق بیاندازد).

با این وجود، توسعه‌دهنده برنامه‌های بلندمدتی برای هر دو دارد و می‌تواند شامل چند نفره باشد. مسئولیت ها عبارتند از ایجاد “محتوای سطح باز با کیفیت بالا”، حفظ “محتوای قدیمی” و ایجاد “رفع اشکالات ضروری”.

با این حال، این مدرک همچنین می گوید که او “با انواع بازی های چند نفره جهان باز آشنا است.”تجربه از طومارهای بزرگ یک مجموعه ساخت و ساز یا GECK نیز مورد نیاز است.

این هست کتیبه های بزرگ آنلاین از نو سقوط 76، اولی توسط ZeniMax Online Studios اداره می‌شود، در حالی که دومی عمدتاً توسط تیم‌های دیگری مانند Bethesda Austin، Double Eleven و Sperasoft اداره می‌شود.با توجه به وجود ESO ها، داشتن چند نفره منطقی تر است میدان ستارهکاوش در فضا، بیش از 1000 سیاره، و سفارشی سازی کشتی می تواند برای چندین بازیکن مفید باشد.

میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC منتشر می شود. میدان ستاره Direct می تواند 30 دقیقه طول بکشد، بنابراین اطلاعات بیشتری در ماه ژوئن خواهیم داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید