تاد هاوارد، مدیر طراحی استارفیلد فقط می‌گوید که «مجاز صحبت درباره اطلاعات غیر عمومی» را دارد.


میدان ستارهیکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال است، اگر نگوییم دهه، بنابراین جای تعجب نیست که همچنان از ما خواسته شود تا جزئیات جدیدی درباره این RPG جهان باز و سفر فضایی به اشتراک بگذاریم. همین. البته، ما قبلاً اطلاعات جدیدی در چند هفته اخیر و شاید حتی بیشتر در هفته های منتهی به عرضه بازی داشته ایم. اما اطلاعات زیادی از کاربر دریافت نخواهید کرد.استارفیلدتیم توسعه در استودیوی بازی سازی Bethesda.

در واقع، خارج از بخش روابط عمومی و بازاریابی Bethesda، تنها فردی در استودیو که “مجاز دارد در مورد اطلاعات اعلام نشده بازی به طور عمومی صحبت کند” خود تاد هاوارد کارگردان است. Emil Pagliarulo، مدیر طراحی استودیو در Bethesda Game Studios می گوید. او اخیراً در توییتر نوشت که هر چقدر هم که بخواهد حرفش را بزند، نمی‌تواند جزئیات جدیدی را فاش کند.میدان ستارههمچنین یک NDA به همین منظور امضا کرده است.

میدونم این چیزی نیست میدان ستاره هواداران می خواهند از من بشنوند و من می خواهم در این مورد شفاف باشم. هیچ کس به جز خود تاد هاوارد مجاز به صحبت علنی در مورد اطلاعات اعلام نشده بازی نیست. این کاری است که افراد روابط عمومی/بازاریابی/جامعه ما انجام می دهند،” Pagliarulo نوشت.

او ادامه داد: “شما سوالات زیادی دارید، خوب. و پست مبهم من در مورد بازی کمکی نمی کند.” من برای انتظارات همه متاسفم.» میدان ستاره. به طور جدی. برای من دلهره آور است. بنابراین واقعاً دلم می شکند که بگویم نمی توانم به 99 درصد سؤالات شما پاسخ دهم.

شما نمی توانید نظر خود را در مورد محتوای بازی به اشتراک بگذارید. من نمی توانم در مورد عملکرد صحبت کنم. من نمی توانم…خب، در مورد بیشتر چیزها بحث کنم. من یک NDA امضا کردم. من یک حرفه ای هستم من نمی خواهم اخراج شوم. اما حمایت شما برای ما همه چیز است. ”

میدان ستارهقرار است در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه شود، بنابراین شاید Bethesda و مایکروسافت در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری درباره این بازی به اشتراک بگذارند. برای اطلاع از تمامی این به روز رسانی ها با GamingBolt همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *