مجموعه کنسول Starfield برای Xbox Series X معرفی شد، در 18 اکتبر در دسترس است


مایکروسافت اعلام کرده است که بسته بندی کنسول Xbox Series X را آغاز می کند و به بازیکنان اجازه می دهد کنسول نسل فعلی را سفارشی کنند. اولین مورد، معرفی بسته بندی کنسول Xbox Series X است. میدان ستاره طرح.از میدان ستاره روکش کنسول طراحی شده به گونه ای ساخته شده است که به خوبی با کنترلر و هدست بی سیم نسخه محدود Xbox بازی که در ماه ژوئن معرفی شد، جفت شود.

روکش کنسول به طور خاص برای Xbox Series X طراحی شده است، با فضای زیادی برای دریچه‌ها و پایه‌های کوچک در پایین روکش برای اطمینان از جریان هوای مناسب در سراسر کنسول و نگه داشتن کنسول در جای خود. خنک نگه دارید. قسمت بیرونی روکش با یک لایه پارچه با تکنولوژی بالا ساخته شده است، در حالی که داخل آن با طرح سیلیکونی چاپ شده است تا از جابجایی روکش جلوگیری کند.

ایکس‌باکس همچنین از طرح‌های روکش کنسول دیگری، از جمله الگوی الهام‌گرفته از کاموی جنگلی و الگوی خاکستری با الهام از کاموی قطب شمال، رونمایی کرد. این روکش ها دارای یک لایه خارجی میکروفیبر نرم و یک الگوی استتار سیلیکونی در لایه داخلی هستند.

از میدان ستاره Xbox Series X Wrap در تاریخ 18 اکتبر با قیمت 49.99 دلار در دسترس خواهد بود. بسته بندی های Arctic Camo و Mineral Camo در تاریخ 10 نوامبر با قیمت 44.99 دلار در دسترس خواهند بود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *