starfield

Starfield و Redfall بازی‌های پارتی «واقعاً مهم» Game Pass هستند – Phil Spencer


Game Pass یک موفقیت قطعی برای مایکروسافت بوده است و در چند سال اخیر این سرویس شاهد تعدادی از عناوین شخص ثالث در زمان خود بوده است. با این حال، بخش اول پارتی در مقایسه با آن کمی ضعیف بوده است، و سال 2022 سال بسیار کمی در این زمینه بوده است، و سال 2023 سال بهتری برای نسخه های اول پارتی ایکس باکس به نظر می رسد.سقوط قرمزچه زمانیمیدان ستاره– برای Game Pass “واقعا مهم” خواهد بود.

سقوط قرمز چه زمانی میدان ستاره اسپنسر در مصاحبه اخیر خود با IGN گفت: بازی واقعاً مهمی است و هر بازی شخص اولی که می سازیم. “از نظر رشد Game Pass، رشد خوبی داشته است. و با اضافه کردن بازی‌ها و دنباله‌های جدید به بازی‌هایمان، شاهد رشد مداوم هستیم. بازماندگان خون آشام یا الان Hifi rush هیجان خود را ایجاد کنید. بنابراین گاهی اوقات می توانید یک بازی را پیش بینی کنید که باعث هیجان می شود، گاهی اوقات شما را شگفت زده می کند. چیزی که من در مورد این صنعت دوست دارم این است که بازی های عالی از مکان های مختلف می آیند.

برای ما واضح است که خرید ZeniMax چندین سال پیش تکمیل شد. Hifi rush، حمل دریایی سقوط قرمز، من دارم کتیبه های بزرگ آنلاین به روز رسانی، ارسال میدان ستاره… که این بازی ها امسال منتشر می شوند. و ما سال را با اولین نسخه های خود برای Xbox، PC و Game Pass آغاز کردیم. ما واقعاً از قدرتی که Bethesda در مجموعه خود نشان می دهد دلگرم شده ایم و در حال حاضر شروع به دیدن آن در سال 2023 کرده ایم که هیجان انگیز است. ”

استودیو Arkane جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی را به نمایش گذاشت. سقوط قرمزهفته گذشته نیز انتشار بازی اول شخص co-op جهان باز را تایید کردیم. در عین حال،میدان ستارههمچنین یک ویترین مستقل در حال حاضر در دست ساخت است و احتمالاً مایکروسافت و بتسدا تاریخ انتشار خاصی را اعلام خواهند کرد.

رسماً، بازی RPG سفر فضایی Bethesda برای نیمه اول سال 2023 پنجره انتشار دارد، اما اخیراً درز کرده است که بازی کمی به تعویق افتاده است و عرضه تابستانی را هدف قرار داده است.

مایکروسافت چندین نسخه اول شخص دیگر را برای سال 2023 آماده کرده است.Forza Motorsportچه زمانیافسانه ماین کرافتهفته گذشته، Tango GameworksHifi rushاعلام شد و سایه انداخت.نویسنده: Shubhankar Parijat