به روز رسانی Stardew Valley 1.6 بزرگتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود خواهد بود


دره ستاره ای توسعه دهنده Eric “ConcernedApe” Barone از طریق پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) فاش کرد که آپدیت 1.6 بازی که مدت ها در انتظار آن بودیم بزرگتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود خواهد بود. او همچنین فاش کرد که این به روز رسانی در حال حاضر در مرحله رفع اشکال و پرداخت است، که نشان می دهد به احتمال زیاد به روز رسانی به زودی منتشر می شود.

این به‌روزرسانی که در سپتامبر 2023 معرفی شد، قصد دارد حجم زیادی از محتوای آخر بازی را در قالب ماموریت‌های جدید به بازی اضافه کند. این به‌روزرسانی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با جوجا کنار بیایند و در این فرآیند، ماموریت‌های جدید آخر بازی را باز کنند. از دیگر محتویات این آپدیت می توان به پشتیبانی از مولتی پلیر 8 نفره در نسخه PC بازی، جشنواره بزرگ جدید و دو مینی فستیوال جدید اشاره کرد.

Barone قبلاً گفته بود که این به روز رسانی بیش از 100 خط گفتگوی جدید برای شخصیت های مختلف اضافه می کند. دره ستاره ای، بازیکنان می توانند انواع جدیدی از جوایز را با انجام ماموریت های بیلبورد کسب کنند.

دره ستاره ایبه‌روزرسانی 1.6 هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما با توجه به اظهارات بارون مبنی بر اینکه به‌روزرسانی در حال حاضر در مرحله پرداخت و رفع اشکال است، ممکن است تاریخ انتشار نزدیک‌تر از آنچه در ابتدا انتظار می‌رفت، باشد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید