Stardew Valley 30 میلیون نسخه فروخته شد، به روز رسانی 1.6 در 19 مارس منتشر شد


توسعه دهنده Eric “ConcernedApe” Barone دره ستاره ایبه روز رسانی 1.6 مورد انتظار این به‌روزرسانی که از طریق پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) اعلام شد، برای نسخه رایانه شخصی نیز عرضه خواهد شد. دره ستاره ای 19 مارس.

نسخه های کنسول و موبایل دره ستاره ای هنوز تاریخ انتشاری برای آپدیت مشخص نشده است، اما Barone می گوید که این به روز رسانی را در اسرع وقت پس از انتشار رایانه شخصی دریافت خواهد کرد.

بارون نیز لحظه ای برای ابراز قدردانی خود وقت می گذارد. دره ستاره ای این بازی بیش از 30 میلیون نسخه فروخته است و طرفداران آن چنان محبوب هستند که چیزهای دیگری مانند یک تور کنسرت در سراسر جهان و یک کتاب آشپزی رسمی در دست ساخت است.

“به روز رسانی های جدید در افق هستند، یک تور جهانی کنسرت در حال انجام است، و یک کتاب آشپزی رسمی به زودی با بیش از 30 میلیون نسخه فروخته شده است. دره ستاره ای بارون گفت: ما بیشتر از همیشه در حال پیشرفت هستیم. مثل همیشه، ما برای همیشه از بازیکنان (شما!) سپاسگزاریم که همه اینها را ممکن کردند.»

به روز رسانی 1.6 مقدار قابل توجهی محتوای جدید اضافه می کند. دره ستاره ای، به خصوص در مورد جستجوی آخر بازی. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند در طول بازی در کنار جوجا بایستند و ماموریت های آخر بازی جدید را به دست آورند. این به روز رسانی همچنین پشتیبانی از بازی چند نفره هشت نفره را در نسخه رایانه شخصی عنوان اضافه می کند.

در ابتدا قرار بود این به روز رسانی در مقیاس متوسط ​​باشد، اما بارون در ژانویه فاش کرد که بسیار بزرگتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود بود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید