Stardew Valley محتوای آخر بازی، جشنواره‌ها و بازی چند نفره 8 نفره را در به‌روزرسانی 1.6 اضافه می‌کند.


بعد از تمسخر دره ستاره ای Eric “ConcernedApe” Barone، توسعه‌دهنده Eric “ConcernedApe” بارون، با اطلاع دادن بازیکنان در مورد افزودن‌های احتمالی به بازی به عنوان بخشی از به‌روزرسانی آینده 1.6، از پلتفرم رسانه اجتماعی X استفاده کرد تا برخی از ویژگی‌های جدیدی را که به بازی ارائه می‌شود، شرح دهد.

به روز رسانی 1.6 برنامه ریزی شده است که به روز رسانی اصلی بعدی باشد. دره ستاره ای، که محتوای جدید زیادی را به خصوص در مورد کوئست های آخر بازی به ارمغان می آورد. بازیکنانی که تصمیم می‌گیرند در طول بازی خود با جوجا کنار بیایند، ماموریت‌های آخر بازی جدید را پیدا خواهند کرد. همچنین محتوای جدید دیگری نیز وجود دارد که در هر حوزه مهارتی بازی گسترش می‌یابد.

این به روز رسانی همچنین پشتیبانی از چند نفره را برای حداکثر 8 نفر در نسخه رایانه شخصی به ارمغان می آورد. دره ستاره ای، یک جشنواره بزرگ جدید و دو مینی جشنواره جدید اضافه شده است. در مجموع بیش از 100 مکالمه جدید برای روستاییان مختلف به بازی اضافه شده است و انواع جدیدی از جوایز برای تکمیل ماموریت های خیمه شب بازی اضافه شده است.

به موازات به روز رسانی 1.6، دره ستاره ایبارون نیز در حال حاضر روی آن کار می کند. شکلات ساز ارواحهنوز کمی طول می کشد تا انتشار. دره ستاره ای در iOS، Android، PS4، Xbox One، PC و Nintendo Switch موجود است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید