Star Wars Outlaws در تاریخ 30 آگوست اکران خواهد شد – شایعه


هیچ کمبودی در علائم اخیر وجود ندارد. قانون شکنان جنگ ستارگان قرار است زودتر از آنچه خیلی ها انتظار داشتند منتشر شود. علاوه بر افزایش گروه سنی در برزیل، استرالیا و کره جنوبی، مواد تبلیغاتی برای پیش‌سفارش بازی نیز منتشر شده است، هرچند اطلاعات قبلی نشان می‌داد که این بازی قرار است در نیمه اول سال جاری عرضه شود. این بار تاریخ انتشار لو رفته است. اوایل سال 2024 نیست، اما هنوز خیلی دور نیست.

تریلر داستان قانون شکنان جنگ ستارگان قرار است اواخر امروز به نمایش درآید، اما به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت به‌طور تصادفی جزئیات انتشار را ساعت‌ها قبل فاش کرده است. صفحه نمایش تریلر در کانال رسمی یوبی سافت ژاپن که توسط Gematsu در توییتر مشاهده شده است، به طور خلاصه به موارد زیر در توضیحات خود اشاره کرده است: قانون شکنان جنگ ستارگان در 30 آگوست منتشر خواهد شد و کسانی که نسخه طلایی یا Ultimate را خریداری کنند، سه روز قبل از عرضه به آن دسترسی خواهند داشت. به نظر می‌رسد این نسخه‌ها شامل یک فصل نیز می‌شوند، که نشان می‌دهد Massive Entertainment و Ubisoft برنامه‌هایی برای DLC پس از عرضه دارند.

انتظار می رود این تریلر به زودی به طور رسمی منتشر شود، بنابراین باید به زودی جزئیات دقیق تری دریافت کنیم. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

قانون شکنان جنگ ستارگان در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید