Star Wars Outlaws دارای شخصیت های اصلی فیلم Solo: A Star Wars Story است


توجه: Solo: A Star Wars Story حاوی اسپویل است.

قانون شکنان جنگ ستارگان این فیلم‌ها اغلب از داستان‌های معمولی Jedi و Sith در فضا دور می‌شوند تا فانتزی‌های سرکش را ارائه دهند که در حاشیه بیرونی کهکشان اتفاق می‌افتد. شخصیت اصلی، کی وس، در طول سفر خود با برخی از بزرگترین قانون شکنان کهکشان روبرو می شود. بسیاری از این شخصیت ها از ابتدا برای بازی ساخته شده اند، البته جنگ ستارگان برای طرفداران آشنا خواهد بود.

مثلا مدتی است که می دانیم جبا هوت در این فیلم به ایفای نقش می پردازد. قانون شکنان جنگ ستارگان، اما اکنون تایید شده است که او به یکی دیگر از شخصیت های روی صفحه می پیوندد جنگ ستارگان مغز متفکر جنایتکار در یک پیش نمایش اخیرا منتشر شده، Game Informer فاش کرد: “Solo: A Star Wars Story” لیدی کایرا با بازی امیلیا کلارک نیز در این بازی حضور دارد.

کایرا به عنوان معشوق هان سولو جوان شروع کرد. انفرادیبا این حال، در پایان فیلم، تایید شد که او یک قانون شکن است که برای Sith Maul سابق، رهبر سندیکای Crimson Dawn کار می کند. در نهایت، کایرا در نهایت خودش نقش اول کریمسون داون را برعهده می‌گیرد، و این همان نقشی است که او در نهایت بازی می‌کند. قانون شکنان جنگ ستارگان به همین ترتیب.

برایان شی، نویسنده پیش‌نمایش Game Informer نیز در توییتر تایید کرد که امیلیا کلارک نقش کایرا را بازی نخواهد کرد. قانون شکنان جنگ ستارگانبا این حال، در حال حاضر مشخص نیست دقیقاً توسط چه کسی بازی می شود.

قانون شکنان جنگ ستارگان در 30 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید