ویدیوی Star Wars Outlaws تخم‌مرغ‌های عید پاک، بازی‌های آرکید قابل بازی، غواصی عمیق اخیر و موارد دیگر را نشان می‌دهد.


قانون شکنان جنگ ستارگان یوبی‌سافت فوروارد اخیر، از نبردهای فضایی گرفته تا ماموریت‌هایی که شامل یورش مخفیانه (و تیراندازی) می‌شد، به نمایش گذاشته شد. اما گیم پلی بازی نیز پر از جزئیات، تخم مرغ عید پاک، و دیگر افسانه هایی است که طرفداران ممکن است از دست داده باشند. جان بیورلینگ، مدیر روایت، جزئیات را در یک شیرجه عمیق جدید توضیح می دهد. زیر را ببینید.

اول از همه، Raven-6، ماشین آرکیدی که بازی را با آن شروع می کنید، در بازی قابل بازی است. کی بازی های آرکید دیگری را در سراسر کهکشان کشف می کند. پروتکل‌های دروید نیز نقش دارند و بازیکنان از آنها برای رهایی از موقعیت‌ها (یا بدتر کردن اوضاع) استفاده می‌کنند.

کشتی کی، Trailblazer، یک کشتی باری سبک EML 850 است که برای اطمینان از حمل و نقل ایمن در همه محیط ها در طول جنگ های کلون استفاده می شود. هرگز به تولید انبوه نرسید، بنابراین این یک نمونه اولیه نادر است که داستان خودش را قبل از رسیدن به بازیکنان دارد. فعالیت‌های جانبی نجات کشتی‌های تصادفی افراد مهربان‌تری را شامل می‌شود، اما همه از قاچاقچیان گرفته تا سندیکاها در معرض خطر حمله دزدان دریایی فضایی قرار دارند.

وقتی به Mos Eisley در Tatooine رسیدید، متوجه خواهید شد که یک یا چند شهرک برای کشف در این سیاره وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیوی کامل زیر را تماشا کنید.

قانون شکنان جنگ ستارگان این بازی در تاریخ 30 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید