تریلر Star Wars Outlaws انویدیا DLSS 3.5 با قابلیت بازسازی اشعه را معرفی می کند.


تریلر جدید بازی Massive Entertainment منتشر شد قانون شکنان جنگ ستارگان، که مکان های زیبا و کاوش های فضایی را به نمایش می گذارد. با این حال، فناوری RTX انویدیا نیز برجسته شده است، در درجه اول DLSS 3.5 با Ray Construction. لطفا زیر را بررسی کنید.

Ray Reconstruction به طور موثر ردیابی اشعه انویدیا را با هوش مصنوعی “تقویت” می کند. مقایسه اول کمی گیج کننده است، اما مقایسه دوم (نشان دادن فضای داخلی کشتی) نور طبیعی بسیار خوبی را با فعال کردن Ray Reconstruction نشان می دهد. علاوه بر این، هیچ سوسو زدنی در مقایسه با ردیابی اشعه معمولی وجود ندارد.

قانون شکنان جنگ ستارگان در 30 آگوست برای PS5، PC و Xbox Series X/S منتشر شد. علاوه بر Nvidia DLSS 3.5، ray tracing و ray structure، Nvidia Reflex نیز پشتیبانی می شود. این به روز رسانی در Ubisoft Forward در تاریخ 10 ژوئن به همراه سایر عناوین آینده معرفی خواهد شد. Assassin's Creed Shadows، شاید نگاهی عمیق تر به گیم پلی بازی بیندازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم شهرت ما به خواندن اینجا ادامه دهید. همچنین مقاله ویژگی ما را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید