ماسیو می گوید توشارا از یاغیان جنگ ستارگان «چهار تا پنج دقیقه بدون توقف» طول کشید تا با سرعت خود عبور کند.


سرگرمی عظیم قانون شکنان جنگ ستارگان دیسک طلا در اوایل این ماه پس از اعلام برخی جزئیات جدید و گیم پلی در Ubisoft Forward ماه گذشته منتشر شد. آخرین پیش نمایش IGN اطلاعات بیشتری را نشان می دهد، از جمله اینکه Toshara چقدر جادار است، یکی از عناوین جهان باز ماه.

جولیان گریتی، مدیر خلاقیت، گفت که مقیاس توشارا، که گفته می‌شود «کمی کوچک‌تر» از تاتوئین است، اما به اندازه آکیوا است، نه بر اساس اندازه، بلکه با «طول سفر با یک سرعت‌دهنده» اندازه‌گیری می‌شود.

“[Toshara takes] این چهار یا پنج دقیقه بدون وقفه است، که چندان طولانی به نظر نمی رسد، اما زمانی که تمرکز کنید، مدت زمان زیادی طول می کشد و مدام حواس شما پرت می شود.” Assassin's Creed Odyssey ترکیب کنید. البته، مناطقی برای کاوش در مدار سیاره نیز وجود دارد (ما در اواخر این ماه در IGN First اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهیم داشت).

قانون شکنان جنگ ستارگان در تاریخ 30 آگوست برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. داستان حول محور Kay Vess، یک شرور کیهانی می چرخد ​​که بزرگترین دزدی Outer Rim را برنامه ریزی می کند. بین سندیکای جنایی و امپراتوری، او یک وظیفه دلهره آور را بر عهده می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسان، انواع دشمن و موارد دیگر، ویژگی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید