قانون شکنان جنگ ستارگان – اگر شهرت شما خیلی کم باشد، سندیکای قاتل می فرستد.


بر اساس همه چیزهایی که تاکنون دیده ایم، قانون شکنان جنگ ستارگان تا اینجای کار، واضح است که سیستم شهرت محوری برای تجربه خواهد بود. شخصیت اصلی، کی وس، در دنیای زیرین جنایتکار The Outer Rim حرکت می‌کند و با (یا علیه) گروه‌های مختلف در طول سفر خود کار می‌کند. تصمیماتی که شما به عنوان یک بازیکن می گیرید بر موقعیت او در هر جناح تاثیر می گذارد. همانطور که می توانید تصور کنید، به روش های مختلفی روی گیم پلی بازی تأثیر می گذارد.

در مصاحبه اخیر با Game Informer، کارگردان خلاق جولیان گریتی توضیح داد که وظیفه اصلی بازیکن این است که به طور موثر صفحات را بچرخاند تا در موقعیتی ضعیف قرار نگیرد. اگر به یکی از جناح ها تعلق دارید، در آن مرحله آنها شروع به فرستادن قاتل می کنند.

گرایتی گفت: «یکی از چیزهای مهم برای یک شرور، یک قانون شکن، این است که او با شهرت خود در سندیکا زندگی می کند و می میرد. اکنون می‌توانید از سندیکاها شغل بگیرید، و برخی از این مشاغل شامل غارت از سندیکا یا پیشنهاد کمک در مسیرهای قاچاق می‌شوند شهرت شما نزد همه سندیکاها برای اینکه مطمئن شوید با هیچ یک از آنها در وضعیت بدی قرار نخواهید داشت، زیرا اگر از آنها شهرت بدی پیدا کنید، قاتلان را به دنبال شما خواهند فرستاد، و شما واقعاً آن را نمی خواهید. چون واقعا نمیخوای

با این حال، اگر شهرت شما در یک جناح به اندازه کافی بالا باشد، چندین نوع امتیاز و پاداش از جمله دسترسی به قلمرو آن و سایر موارد را باز می کند.

اگر بتوانید رابطه خوبی با آنها ایجاد کنید، می‌توانید به قراردادهای ویژه، مأموریت‌های ویژه، قیمت‌های بهتر در فروشندگان جناحی و حتی دسترسی به قلمرو جناحی دسترسی داشته باشید این یک فرصت برای شما است،” Geraity توضیح می دهد.

جالب اینجاست که در قلمرو هر جناح، بازیکنان همچنین یک خزانه پر از ثروت پیدا خواهند کرد. با این حال، تنها راه برای به دست آوردن این ثروت، نفوذ به داخل و سرقت آنچه در داخل است است.

گرایتی گفت: «ما در همه سندیکاهای مختلف خود قلمرو جناحی داریم که شامل انحرافات، قراردادها، و فروشندگان و همچنین انبارهای مرکزی است. گاوصندوق ها حاوی مواد با ارزش و اقلام با ارزش هستند، اما تنها راه سرقت آنها این است که شهرت شما چقدر خوب باشد، هرگز نمی توانید وارد گاوصندوق شوید.

با این حال، اگر بازیکن موفق شود بدون گرفتار شدن این کار را انجام دهد، شهرت او نزد جناح تحت تأثیر قرار نمی گیرد. همانطور که Geraity می گوید، بدون مدرک، هیچ جرمی وجود ندارد.

قانون شکنان جنگ ستارگان در 30 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید