در Star Wars Outlaws، می‌توانید برای Jabba the Hutt کار کنید و از آنها پیشی بگیرید


Ubisoft Motive جزئیات جدیدی را فاش کرده است قانون شکنان جنگ ستارگان در San Diego Comic-Con، ما در مورد فانتزی شرور و نحوه طراحی سیاره ای مانند توشارا بحث کردیم. در مصاحبه ای با IGN، کارگردان Julian Geraity فاش کرد که بازیکنان می توانند به Tatooine سفر کنند و حتی ماموریت هایی را از Jabba the Hutt انجام دهند. شما همچنین می توانید به او خیانت کنید، البته با عواقبی.

Toshara که در اولین گیم پلی خود معرفی شد، از ساوانای آفریقا الهام گرفته شده است، با دشت های باز و مناسب برای تراورس های سریع. “ما با یک بیوم به عنوان الهام شروع می کنیم، در این مورد بیوم آفریقای جنوبی، و سپس به آن تغییر می دهیم تا کمی احساس بیگانه به آن ببخشیم. اگر به اولین شات فکر می کنید، احتمالا اولین شات نیست، اولین شات تاتوئین است.

“برای ما، داشتن این کوه بزرگ، حک شده در کهربای آن کوه، مواد کریستالی شهر، قرار گرفتن در معرض مواد نارنجی و بسیار بازتابنده است. این چیزی است که به آن کیفیتی بیگانه می دهد. آشنا و در عین حال تازه.”

مت مارتین، مدیر ارشد خلاقیت در لوکاس فیلم، قانون “80/20” را مطرح کرد. این به معنای ایجاد مکان هایی است که 80٪ با دنیای واقعی آشنا هستند. 20 درصد باقی مانده را بیگانگان تشکیل می دهند که در مورد توشارا می توان آنها را در رخنمون های کریستال و شهرها یافت.

“زمانی که ما برای اولین بار به این فکر کردیم که کی را به کجا ببریم. Lucasfilm Games ما را تشویق کرد تا مکان های خود را بسازیم، و Toshara از این چالش متولد شد. Massive چگونه دنیای باز خود را می سازد؟ لانه ای از زباله ها و شرورها.”

آقای گراییتی در مورد تاتوئین گفت: «اگر می‌توانستید چشمانتان را ببندید و به مردم این امکان را بدهید که به هر جایی در تاتوئین بروند، چه می‌شد؟

«شما می توانید تمام اطلاعاتی را که از آرشیو لوکاس فیلم به دست می آورید، ببینید.

تیم توسعه فاش نکرده است که به چند سیاره می توانید سفر کنید، اما قبلاً فاش کرده بود که اندازه هر سیاره تقریباً به اندازه دو تا سه منطقه روی زمین است. Assassin’s Creed Odyssey. قانون شکنان جنگ ستارگان در سال 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید. اطلاعات بیشتر در مورد عناوین را می توانید در اینجا بیابید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *