Star Wars Outlaws در 30 آگوست اکران می شود، تریلر داستانی جدید Han Solo را مسخره می کند


جدیدترین تریلر یوبی سافت قانون شکنان جنگ ستارگان اجرای زنده ای است که عمیق تر به صحنه و داستان می پردازد. اوایل امروز در توضیح نسخه ژاپنی آن فاش شد، اما اکنون به طور رسمی اعلام شده است. اکشن ماجراجویی Massive Entertainment در 30 آگوست برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.

تریلر، رئیس جنایی Threelo را نشان می‌دهد که با سازمان‌های زیرزمینی مانند Pikes، Crimson Dawn و Hutts ملاقات می‌کند. امپراتوری مشغول مقابله با شورش است و عصر طلایی جنایت است. البته، شرور یاغی، کی وس، تنها به زندگی آزاد علاقه مند است، حتی اگر این به معنای ادامه خشم جنایتکارانی مانند Jabba the Hutt باشد.

در یک نقطه، کی به عمارت تریلو مخفیانه وارد می شود تا مقداری گنج را بدزدد و با هان سولو… یا حداقل با بدن قاچاقچی افسانه ای که در کربنیت محصور شده است، مواجه می شود. فیلم های دیگر سفر او به حاشیه بیرونی و شکارچیان را در ماموریتی برای آوردن کی به تریلو نشان می دهد.

قانون شکنان جنگ ستارگان سیاره های متعددی وجود خواهد داشت که هر سیاره به اندازه 2-3 منطقه است. Assassin's Creed Odyssey. ما در حال حاضر در حال پذیرش رزرو هستیم، لطفا منتظر اطلاعات بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید