جزئیات گیم پلی Star Wars Outlaws، استخدام متخصص، معرفی Mos Eisley و موارد دیگر


قانون شکنان جنگ ستارگان انتظارات با هر نسخه جدید افزایش می یابد، و پیش از انتشار، توسعه دهنده Massive Entertainment یک شیرجه عمیق جدید را در نمایشگاه اخیر Ubisoft Forward منتشر کرد که بیش از 10 دقیقه از جزئیات و فیلم های گیم پلی جدید را ارائه می دهد.

داستان با ثبت یک رکورد جدید در یک بازی آرکید در یک بار (احتمالاً قابل بازی در بازی) Kei شروع می شود و مدت کوتاهی پس از آن شروع به جذب دوستان جدید می کند. هر همراه در زمینه‌های متفاوتی متخصص است و به کی اجازه می‌دهد تا مهارت‌ها و توانایی‌های جدید، از قفل کردن تا مبادله، بیاموزد.

در دیپ دیو، سفینه فضایی کی، پیشگامدرگیری اختیاری علیه دزدان دریایی در نزدیکی میدان سیارک انجام می‌شود، که با نجات کشتی پایک توسط بازیکن به پایان می‌رسد و در نتیجه شهرت کی را در جناح پایک افزایش می‌دهد.

سپس کی به Mos Eisley در Tatooine می رسد. البته همه اینها تحت کنترل جناح هات است. پس از اینکه کی کشتی خود را روی این سیاره فرود آورد (لازم به ذکر است که همه چیز یکپارچه اتفاق می افتد)، او شهر نمادین مورد علاقه طرفداران را که با جزئیات چشمگیر بازسازی شده است، بررسی می کند. او در یک کانتینا می پرسد و رد پای مرد مسلحی را که می خواهد جذب کند به تپه های خارج از شهر می رود.

در این محیط‌ها، بازیکنان با سرعت‌دهنده کی در زمین‌های وسیع و زمین‌های بایر می‌روند. Kei به انباری می رسد که به شدت محافظت می شود، جایی که یک شیرجه عمیق فرصتی برای نمایش گیم پلی مخفیانه فراهم می کند. Nyx همراه کی نیز بسیار مفید است، و کی از برخی از مهارت‌های قفل‌بازی خود استفاده می‌کند، اما به ناچار کشف می‌شود که منجر به یک درگیری همه‌جانبه می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر، جزئیات زیر را ببینید. همچنین می‌توانید تریلر جدیدی که توسط یوبی‌سافت منتشر شده است را تماشا کنید.

قانون شکنان جنگ ستارگان این بازی در تاریخ 30 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید