Star Wars Outlaws شامل Sabacc قابل بازی است


Ubisoft و Massive Entertainment نوید یک تجربه دنیای باز گسترده را در بازی های آینده خود می دهند. قانون شکنان جنگ ستارگاناین به عنوان یک فانتزی شرور نهایی تبلیغ می شود، جایی که باید با سازمان های مختلف جنایی مبارزه کنید و شهرت خود را با هر جناح حفظ کنید، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید زمانی را برای نشستن و بازی با ورق بیابید مثال.

در واقع، این دقیقاً همان کاری است که می توانید انجام دهید. همانطور که اخیرا توسط رتبه بندی ESRB نشان داده شده است. قانون شکنان جنگ ستارگان Sabacc، بازی کارتی محبوب جهان، اکنون برای بازی در دسترس است. جنگ ستارگان در بسیاری از داستان ها، از جمله یکی از سال 2017، ظاهر شده است. Solo: A Star Wars Story.

بر اساس بررسی ESRB، برای کسانی که آشنا نیستند، Sabacc شبیه به بلک جک است و به بازیکنان اجازه می دهد تا در بازی با پول درون بازی روی Sabacc شرط بندی کنند. باور نکردنی، قانون شکنان جنگ ستارگان اولین خواهد بود جنگ ستارگان بازی‌های قبلی دارای نسخه‌های قابل بازی بازی‌های کارتی بودند.

قانون شکنان جنگ ستارگان در 30 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. یوبی سافت با نسخه Ultimate Edition این بازی جنجالی به پا کرد، به خصوص اینکه جایزه Jabba the Hutt انحصاری برای بسته 130 دلاری بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید