Massive درباره‌ی نفخ می‌گوید که رویدادها «هر 2 تا 3 دقیقه» در Star Wars Outlaws رخ می‌دهند


وظایف، مینی بازی ها، کاوش و موارد دیگر را در Massive به اشتراک بگذارید قانون شکنان جنگ ستارگان اتفاقات زیادی می افتد. هر قمر و سیاره بزرگ است و برای عبور از توشارا حدود 4 تا 5 دقیقه طول می کشد. همانطور که جولیان گریتی مدیر خلاقیت به IGN گفت، همه جای خالی نیست.

اینها شامل رویدادهای ناگهانی است که هم در داخل سیاره و هم در مدار رخ می دهد. “هر چند دقیقه یک اتفاق می افتد، خواه این یک کمین باشد، امپراتوری یک غیرنظامی را دستگیر کند، یا نبرد با یک سازمان جنایتکار. و این به شما بستگی دارد که در طول نمایش گیم پلی در Ubisoft Forward، صحنه ای نمایش داده شد.” کی وث کشتی پایک را از دست دزدان دریایی نجات می دهد.

البته، نگرانی هایی در مورد نفخ وجود دارد، حتی اگر Massive آن را نمی خواهد. قانون شکن آنقدر بزرگ شوید که بازیکن نتواند آن را پاک کند. گریتی خاطرنشان می کند که تیم از ابتدا این را در ذهن داشت. بنابراین نمی‌تواند بزرگ باشد، بلکه باید همیشه سرگرم‌کننده باشد و همیشه فعالیت‌های متنوعی ارائه دهد.

کارگردان بازی ماتیاس کارلسون اضافه کرد: “ایده این است که اندازه و محتوا را تنظیم کنید. اگر چیزی می بینید که الگو را می شکند، چیزی که به دلایلی برجسته است، به آنجا می روید و نگاهی می اندازید و آن را دارید، کاری که باید انجام شود و آن را انجام دهید. اغلب تکرار می شود. [We also make sure] کوئست‌ها، محتوای سفارشی بازی، از آن بهره می‌برند تا تجربه‌های جداگانه‌ای را احساس نکنند، همه آنها در کنار هم قرار می‌گیرند. ”

در بین ماجراجویی در مناطق و گشت و گذار در مناطق ممنوعه، قهرمان داستان، کی وس همچنین می تواند برای جمع آوری اطلاعات بیشتر، زمانی را در یک کانتینا بگذراند. ساباک است جنگ ستارگان بسیاری از عناصر دیگر نیز در این دنیای بازی در هم تنیده شده اند. البته کسانی که می خواهند روی داستان اصلی تمرکز کنند می توانند این کار را انجام دهند. Massive قبلا اعلام کرده بود که 25 تا 30 ساعت طول می کشد تا پاک شود.

برای اکران در 30 آگوست برنامه ریزی شده است قانون شکنان جنگ ستارگان این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. درباره نحوه تشویق کاوش بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید