توسعه‌دهنده Star Wars Outlaws می‌گوید این سیاره فوراً در دسترس نخواهد بود، اما اکتشاف “بسیار تشویق می‌شود”


سرگرمی عظیم قانون شکنان جنگ ستارگان اگرچه هدف آن این نیست که آنقدر بزرگ باشد که بازیکنان نتوانند آن را کامل کنند، اما همچنان یک تجربه نسبتاً بزرگ در جهان باز است. بازیکنان می توانند پنج سیاره و قمر را کشف کنند: توشارا، آکیبا، کیجیمی، کانتونیکا و تاتوئین. اما ابتدا باید قفل آنها را باز کنید.

در مصاحبه ای با IGN، کارگردان روایت، نوید کاوالی، جزئیات بیشتری در مورد شروع بازی فاش کرد. “ما یک مقدمه بسیار ساختار یافته داریم و بر روی Toshara فرود می آییم، ماهواره ای که با همکاری Lucasfilm Games ساخته ایم. پس از اتمام داستان خطی در Toshara، سیارات دیگر باز می شوند و ما یک داستان کاملا غیر خطی داریم. شما می توانید انتخاب کنید که روی آنها تمرکز کنید و روی آنها کار کنید. [worlds] لطفا به هر ترتیبی که دوست دارید انتخاب کنید. ”

اگر می خواهید بمانید و توشارا را کاوش کنید، چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد. جولیان گریتی، مدیر خلاقیت، اعتراف می‌کند که طی کردن ماه با سرعتی حدود چهار تا پنج دقیقه طول می‌کشد و در این مدت حواس‌پرتی‌های زیادی وجود دارد. با این حال، بر خلاف تجربه معمولی جهان باز یوبی سافت، نقشه با نمادها روشن نخواهد شد. در عوض، شما باید با همان طرز فکر قهرمان ما، کی وس، بیرون بروید و کاوش کنید.

“کی هرگز کهکشانی ندیده است. او همه چیز را نمی داند. وقتی برای اولین بار به توشارا آمد، نقشه ای وجود داشت که چیزهایی مانند کوه های آنجا را نشان می داد، اما هر چه بیشتر کشف کند، اطلاعات بیشتری به دست می آورد.” کارگردان بازی ماتیاس کارلسون. جولیان گریتی، مدیر خلاقیت، همچنین اشاره می کند که بازیکنان برای به دست آوردن اطلاعات باید “خطرهایی” بپذیرند.

“من باید به بار بروم. […]و استراق سمع و برداشتن مکالمات شما را به مکان‌های مختلف هدایت می‌کند و مکان‌هایی را در دنیای باز نشان می‌دهد. شما باید با یک سرعت گیر به آنجا برسید. و سپس مه جنگ وجود دارد که می توانید آن را پاک کنید، جایی که کنجکاوی شما همه چیز را حتی بیشتر باز می کند. ”

قانون شکنان جنگ ستارگان پس از طلایی شدن اخیر، در 30 آگوست برای Xbox Series X/S، PC و PS5 در دسترس خواهد بود. ویژگی ما را بررسی کنید تا بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید