توسعه دهنده Star Wars Outlaws جزئیاتی از قبیله آشیگا لانه مانند را توضیح می دهد


قانون شکنان جنگ ستارگان بازیکنان باید به طور همزمان با چندین سازمان مجرمانه مختلف برخورد کنند، که بسیاری از آنها برای طرفداران این نهاد آشنا هستند، مانند Hutts، Pikes و Crimson Dawn.خلقت خودت جنگ ستارگان کانن هم به عنوان مثال، قبیله Ashiga وجود دارد که یکی از جناح های جنایتکار در بازی است. در مقاله ای که توسط Game Informer منتشر شد، اعضای تیم سازنده بازی Massive Entertainment جزئیاتی را در مورد Syndicate تازه تاسیس منتشر کردند.

بازیکنان قبیله آشیگا را بر اساس اولین سیاره کیجیمی پیدا می کنند. جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکرو به گفته جان بیورلینگ، کارگردان Associate Narrative، در طول وقایع بازی، جناح شاهد برخی اختلافات داخلی در مورد آینده خود خواهد بود.

بجورلینگ می گوید: “آنها سنت طولانی دارند و رویدادهای خاصی در تاریخ اخیر آنها را در دوراهی با مسیرهای مختلف رو به جلو قرار داده است، اما آنها لزوماً در مورد اینکه بهترین مسیر رو به جلو چیست توافق ندارند. این درست نیست.” .

این به عنوان “لانه” برای گونه های مریت توصیف شده است (برای اولین بار در نیرو بیدار می شودبه گفته بیورلینگ، قبیله آشیگا “سنت طولانی” و “سلسله مراتب قوی” دارد و اعضای “مورچه مانند” آن تمایل دارند که نیازهای لانه را بر نیازهای شخصی خود ترجیح دهند. در راس جناح، آشیگا، رهبر قرار دارد.

او می‌گوید: «ما حشرات داریم، انسان‌نما داریم، گونه‌هایی داریم که بسیار شبیه به مورچه‌ها هستند، اما این اصل را پذیرفتیم که «یک سازمان جنایتکار که اساساً مانند یک مورچه عمل می‌کند، چه شکلی خواهد بود؟» این یک سندیکا با یک سنت طولانی است، با سلسله مراتب قوی و من فکر می کنم که این جنبه ها آن را به عنوان یک نوع سازمان جنایتکار متمایز می کند.

بسیاری از جزئیات جدید در هفته های اخیر ظاهر شده است قانون شکنان جنگ ستارگانMassive Entertainment جزئیات کاوش و پیمایش فضا، سیستم شهرت، فعالیت‌های دنیای باز پویا و موارد دیگر را ارائه می‌کند. اوایل این ماه، یوبی سافت تریلر داستانی جدیدی از عنوان جهان باز منتشر کرد.

قانون شکنان جنگ ستارگان این بازی در تاریخ 30 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید