فیلم یاغی جنگ ستارگان در پشت صحنه برخی مکان ها را نشان می دهد


وقانون شکنان جنگ ستارگانبازی Massive Entertainment و Ubisoft قول ارائه بهترین بازی را می دهند.جنگ ستارگانبا بازیکن به عنوان کی وس، قهرمان دزد، یک فانتزی شرور خلق کنید. کی وس در کهکشان سفر می کند و با سازمان ها و سندیکاهای جنایی متعددی از جمله Jabba the Hutt و پیروانش تلاقی می کند.

در ویدیویی که اخیراً از پشت صحنه منتشر شده است، اعضای تیم توسعه عنوان جهان باز، برخی از مکان‌هایی را که بازیکنان به آن‌ها سفر خواهند کرد، به قول خودشان، خانه‌ی آشغال‌ها و تبهکاران را مورد توجه قرار می‌دهند.

البته تاتوئین کلاسیک نیز وجود دارد.جنگ ستارگاناین سریال که برای طرفداران آشناست، به تاریخ زمین وفادار می ماند و در عین حال از دریچه یک وسترن اسپاگتی بازهم می شود. از سوی دیگر، Toshara که در اولین بازی این عنوان در ماه گذشته بسیار شاهد آن بودیم، مکانی است که از ابتدا برای بازی ساخته شده است، با محیط های بسیار متنوع، از دشت های بادگیر گرفته تا مکان های کویر مانند تا شهری پر جنب و جوش به نام Milogana که در میان تخته سنگ های غول پیکر ساخته شده است.

زیست‌های مختلف دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند، از جمله نه تنها گیاهان و جانوران منحصربه‌فرد، بلکه فرهنگ‌های مختلف مردمی که در آنجا زندگی می‌کنند، که با مکان‌هایی که آنها را خانه می‌نامند، تعریف می‌شود. به نظر می رسد تاکید بر زنده کردن مکان با توجه به جزئیات و اصالت است. برای اطلاعات بیشتر، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

قانون شکنان جنگ ستارگاندر سال 2024 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *