سونی اعلام کرد: تریلر «جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم» – بازسازی به دلیل مشکلات مربوط به مجوز موسیقی از فهرست حذف شد.


علامت سوال های زیادی در مورد آینده وجود دارد جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی با توجه به مشکلات توسعه ای که در پشت صحنه بازی با آن مواجه شده است، اوضاع در طول یک سال گذشته بدتر شده است، اما اخیراً یک تریلر اعلامی در کانال رسمی یوتیوب پلی استیشن به صورت خصوصی تنظیم شده است. توییت های پلی استیشن در مورد بازی نیز به صورت خصوصی تنظیم شده است. مشکل را حتی بدتر می کند حذف شده است.

همانطور که ممکن است تصور کنید، برخی حدس می زدند که بازی ممکن است در خطر لغو باشد (مخصوصاً با توجه به مشکلات مالی جدی که اخیراً گروه Embracer با آن مواجه شده است)، اما سونی اعلام کرد که تریلر اعلامی اعلام کرد که از کار انداختن بازی طبق روال معمول است.

سخنگوی سونی در بیانیه‌ای به Kotaku گفت این تریلر به دلیل مشکلات مربوط به مجوز موسیقی از فهرست حذف شده است. آنها گفتند: “به عنوان بخشی از عملیات عادی تجاری خود، پس از انقضای مجوز، دارایی های خود از جمله موسیقی دارای مجوز را از لیست خارج می کنیم.”

عجیب است که تنها موسیقی موجود در تریلر رسمی است جنگ ستارگان این موسیقی متعلق به دیزنی است و برخی ممکن است تعجب کنند که چگونه مسائل مربوط به مجوز موسیقی بر بازی های دارای مجوز دیزنی تأثیر می گذارد.

در جولای سال گذشته گزارش شد، جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی توسعه متوقف شده است و گفته می شود توسعه دهنده Aspyr Media از پروژه حذف شده است. چند ماه بعد، ادعا شد که پروژه به جای آن به Saber Interactive منتقل شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید