جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم – بازسازی «زنده» است – Saber Interactive


تقدیر جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی مدتهاست که در تعجب بودم. اولین بار در سال 2021 اعلام شد، اما تنها چند ماه بعد گزارش شد که توسعه بازی به طور نامحدود متوقف شده است و Saber Interactive تولید را بر عهده گرفت. پس از آن، سکوت مداوم رادیویی از سوی همه دست اندرکاران برقرار شد و ادعاهایی مبنی بر لغو کامل بازسازی رادیو وجود داشت، اما در نوامبر سال گذشته گزارش شد که صابر همچنان در حال تولید است.

چند هفته پیش، اعلام شد که Saber Interactive از شرکت مادر خود، Embracer Group جدا شده و استقلال خود را به قیمت 247 میلیون دلار بازخرید کرده است. در آن زمان، هر دو شرکت تأیید کردند که یکی از پروژه‌هایی که سابر دنبال می‌کرد این بود: “یک بازی AAA که قبلاً اعلام شده بود تحت مجوز اصلی.” عنوان است کوتور بازسازی شده است و صابر اکنون به طور رسمی آن را تایید کرده است.

در مصاحبه ای با IGN، متیو کارچ، مدیرعامل Saber Interactive برای اولین بار به طور عمومی تایید کرد که توسعه دهنده واقعاً روی آن کار می کند. جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی. کارچ از ارائه جزئیات در مورد وضعیت دقیق پروژه خودداری کرد، اما اذعان کرد که این پروژه “زنده” است و صابر متعهد به “فراتر از انتظارات مصرف کننده” است.

کارچ گفت: “روشن است، واضح است که ما روی این موضوع کار می کنیم.” بارها گزارش شده است. چیزی که من می‌خواهم بگویم این است که بازی زنده است و ما کاملا متعهد هستیم که از انتظارات مصرف‌کنندگان فراتر برویم.»

من هنوز نمی دانم چقدر طول می کشد جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی از آنجایی که وضعیت کنونی پشت صحنه فاش نشده است، مجددا به نمایش عمومی درخواهد آمد. اما ماه گذشته، Embracer Group (که تایید شد همچنان با Saber بر روی عنوان AAA دارای مجوز قبلی که قبلاً اعلام شده بود کار می کند) گفت که هنوز “زمان باقی مانده” تا انتشار بازی باقی مانده است.

پس از جدایی با Embracer Group، Saber Interactive تایید کرد که توسعه همچنان ادامه دارد. Warhammer 40,000: Space Marines 2, Jurassic Park: Survival, و “کماندو سمی” جان کارپنتر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید