بازسازی «جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم» – مدیر عامل گروه Embracer می‌گوید «بدون نظری» درباره وضعیت پروژه


بازی RPG 2003 BioWareجنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمهنوز هم به طور گسترده یکی از بهترین بازی های زمان خود در نظر گرفته می شود، بنابراین زمانی که یک بازسازی کامل از این عنوان برای سال 2021 اعلام شد، ما به طور قابل درک هیجان زده شدیم. با این حال، سال گذشته گزارش شد که توسعه دهنده Aspyr Media از پروژه حذف شده و توسعه نسخه بازسازی شده به تعویق افتاده است.

با این حال، مدتی است که ارتباط رسمی در مورد پروژه و توسعه آن تا حد زیادی وجود ندارد. و به نظر نمی رسد که به این زودی ها تغییر کند. استفان توتیلو از Axios گزارش می دهد: توییتروقتی در پرسش و پاسخ اخیر با یک سرمایه گذار از او پرسیده شد،جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازیو توسعه آن، لارس وینگفورز، مدیرعامل گروه Embracer از اظهار نظر خودداری کرد.[My] سوال مورد علاقه بدون نظر بیشتر ”

در همین حال، گزارش مالی اخیر گروه Embracer منتشر شده است: جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازیهنوز در میان عناوینی که به طور رسمی تایید شده است که در حال حاضر در حال توسعه از 24 می 2023 هستند، فهرست شده است.

در پی اعلام،جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازیتاریخ انتشار آن مشخص نشده است، اما تایید شده است که عنوانی برای PS5 و PC است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید