Star Wars Jedi: آخرین وصله Survivor حالت عملکرد 60 فریم بر ثانیه کنسول را به طور کامل بازسازی کرده است.


چه زمانی جنگ ستارگان جدی: بازمانده این دنباله اکشن-ماجراجویی که اوایل امسال منتشر شد، به طور گسترده توسط منتقدان و بینندگان برای همه چیز، از داستان سرایی و شخصیت‌ها گرفته تا مبارزه و اکتشاف تحسین شد. با این حال، از جنبه فنی، بازی انتقاداتی را به همراه داشت و عملکرد آن بر روی کنسول ها یکی از چندین زمینه ای بود که کوتاه آمد. البته، توسعه‌دهنده Respawn Entertainment به انتشار وصله‌ها برای رفع بسیاری از این مشکلات مدت‌ها پس از عرضه بازی ادامه داده است و آخرین پچ، Patch 7، عملکرد کنسول‌ها را بیش از هر چیز دیگری هدف قرار داده است.

اول از همه، با آخرین پچ، جنگ ستارگان جدی: بازمانده حالت عملکرد 60 فریم در ثانیه را برای PS5 و Xbox Series X/S “به طور کامل بازسازی کرده است”. در میان چیزهای دیگر، این به گزینه جدیدی برای غیرفعال کردن ردیابی پرتو، برخی بهینه‌سازی‌های GPU و CPU و نرخ فریم ثابت‌تر نیاز دارد. در همین حال، حالت کیفیت نیز برخی بهینه‌سازی‌ها را دارد که “نوسانات FPS را کاهش می‌دهد و سایر پیشرفت‌های بصری را ارائه می‌دهد.” PS5 همچنین از Virtual Refresh Rate (VRR) پشتیبانی می کند.

در سمت PC، جدی: بازماندگان آخرین پچ همچنین عملکرد و بهینه سازی ها را بهبود می بخشد و مهمتر از همه پشتیبانی از DLSS انویدیا را اضافه می کند. رفع اشکال اضافی در همه پلتفرم‌ها به رفع اشکالات، خرابی‌ها، فایل‌های ذخیره خراب، اشکالات بصری و موارد دیگر می‌پردازد. شما می توانید یادداشت های پچ کامل را در زیر بررسی کنید.

در بررسی ما، جنگ ستارگان جدی: بازمانده، “از نظر عملکرد چیزی رضایت بخش وجود دارد، جنگ ستارگان جدی: بازمانده این یک تجربه ضروری برای طرفداران این ژانر باقی می ماند، جنگ ستارگان متعصبان ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. در ماه آگوست، تایید شد که نسخه‌های PS4 و Xbox One نیز در حال توسعه هستند.

نکات به روز رسانی پچ 7:

 • این پچ چندین بهبود مرتبط با عملکرد* را برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S معرفی می کند، از جمله:
  • حالت عملکرد کاملاً بازسازی شده است تا تجربه بازیکن را تا حد زیادی بهبود بخشد.
   • غیرفعال کردن ردیابی پرتو و بهینه سازی تعدادی از GPU ها و CPU ها، تجربه پخش کننده را بهبود بخشیده است، از جمله 60 فریم بر ثانیه در حالت عملکرد.
  • حالت کیفیت نیز برای کاهش نوسانات FPS و سایر بهبودهای بصری بهینه شده است.
 • پشتیبانی از نرخ تجدید متغیر به PS5 اضافه شد.
 • عملکرد و بهینه سازی بیشتر رایانه شخصی، از جمله پشتیبانی از DLSS.
 • سیستم ذخیره را برای جلوگیری از خرابی ذخیره بازی تنظیم کنید.
 • مشکلی که بازیکنان پس از مرگ تحت شرایط خاص قادر به بازیابی XP نبودند، برطرف شد.
 • رفع خرابی های مختلف
 • رفع اشکال و بهبودهای مختلف در همه سیستم عامل ها، از جمله رفع پارچه، روشنایی و رابط کاربری.

*توجه: فیلم های سینمایی Star Wars Jedi: Survivor روی کنسول ها با سرعت 30 فریم در ثانیه قفل می شوند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *