Star Wars Jedi: Survivor’s Coruscant یک مکان جهان باز نیست


جنگ ستارگان جدی: بازمانده به تازگی تریلر نهایی گیم پلی بازی دریافت شده است. این تریلر داستان کال کسیس و مبارزه با امپراتوری کهکشانی را برجسته می کند. جنگی پیچیده و محیط‌های باشکوه از جمله کوروسکانت، پایتخت امپراتوری را معرفی کرد. این سیاره بزرگ است، اما مانند هر چیز دیگری در ادامه، یک مکان جهان باز نیست.

اندی مک نامارا مدیر جهانی ارتباطات یکپارچه برای تیراندازان EA است. جنگ ستارگانبه یک خبر اخیر پاسخ داد که Coruscant “دنیای باز برای کشف به دلخواه است.” “صادقانه بگویم، استیگ. [Asmussen] Coruscant هرگز ادعا نکرد که “دنیای باز برای کاوش” است. او فقط آن را به عنوان یکی از مقصدهای بازی خود تأیید کرد. بازمانده سیارات شگفت انگیزی برای کاوش و بزرگترین محیط هایی که تا کنون وجود دارد وجود دارد، اما می خواستم آنچه را که گفته شد روشن کنم. ”

بنابراین در حالی که نمی توانید به اطراف پرواز کنید یا به امپریال استورمتروپ ها حمله کنید، Coruscant فعالیت ها و اسرار منحصر به فردی برای کشف دارد. این توسط جف ماگرز طراحی شده است، جدی: نظم سقوط کردههمچنین می‌تواند جایی باشد که کال با سناتورهای امپراتوری «معاملات خطرناک» می‌بندد، بنابراین دیدن اینکه اوضاع چگونه تغییر می‌کند باید جالب باشد.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده در تاریخ 28 آوریل برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *