Star Wars Jedi: Survivor یک سیستم سفر سریع خواهد داشت


جنگ ستارگان جدی: بازماندهبر اساس همه چیزهایی که تاکنون دیده‌ایم، در حال شکل‌گیری یک دنباله عالی است. Respawn Entertainment نوید تجربه‌ای را می‌دهد که در عین حل برخی از مشکلات بزرگ‌تر گیم‌پلی، بر روی بزرگترین نقاط قوت سلف خود ساخته می‌شود. یکی از آن مشکلات البته نبود سیستم سفر سریع بود.سفارشات سقوط کردهنقشه ها گاهی اوقات کمی دست و پا گیر هستند. خوشبختانه، Respawn تایید کرده است که به حرف‌های طرفداران گوش می‌دهد و قصد دارد این مشکل را با دنباله حل کند.

در شماره بعدی مجله PLAY (از طریق GamesRadar)،جنگ ستارگان جدی: بازماندهاستیگ آسموسن شخصاً تأیید کرد که بازی دارای سیستم سفر با سرعت بالا خواهد بود و همچنین تکرار کرد که بازیکنان می توانند چندین مانت را سوار کنند (همانطور که در اولین تریلر گیم پلی نشان داده شده است). آسموسن می‌گوید هر دو افزودنی کاوش و پیمایش نقشه را کاربرپسندتر می‌کنند.

او گفت: “ما هم موجودات سریع و هم سواری خواهیم داشت که به بازیکن کمک می کنند تا سریعا از نقطه A به B و بازگشت به A برود.” سفر با سرعت بالا نقطه به نقطه است و موجودات قابل سوار راهی برای مذاکره سریع بین نقاط و کشف آنچه در این بین است فراهم می کنند.

گنجاندن یک سیستم سفر سریع چیزی شبیه به فن استسفارش سقوط کردهبا درخواست های زیاد برای دنباله، این قطعا باید خبر خوبی باشد.

جنگ ستارگان جدی: بازماندهاخیراً به تعویق افتاد و قرار است در 28 آوریل برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید